Kapalı

So Simple Sim

So Simple Sim; yurtdışı çıkışlarınızda hayatınıza kolaylık getiren, mobil telefonunuzda kullanacağınız bir GSM hizmet paketidir. Yurt içinde kullanılan GSM operatörlerinden alınmış hatların yurtdışı dolaşım ve seyahatlerde kullanılması durumunda çok yüksek roaming bedeli ödenmektedir.

So Simple Sim; Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa, İsveç, Amerika, Hollanda, gibi bir çok ülkede yaygın olarak kullanılan ve oldukça hesaplı ücretler ile sürekli iletişiminizi sağlayacak yüksek teknoloji kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında birçok ülkede, hem dakikası 3 kuruştan başlayan fiyatlar ile konuşacak, hem de yurtiçinde kullandığınız numaranız aktif kalacaktır.

Bu proje kapsamında web sayfasının içeriğinde gerekli iyileştirmeler yapılacak ve SEO uygulamalarıyla sayfanın daha fazla kişi tarafından ziyaret etmesi sağlanacaktır.

Beceriler: Elektronik Pazarlama, Link Oluşturma, SEO

Daha fazlasını gör: web proje, marketing mobil, internet marketing za, taraf, proje, ki , inde, HEM , Hayat, c# proje, c proje, simple mobil, nda seo, gsm sim, seo simple, simple gsm, internet lan, ile, simple asp sim authroizenet, Roaming

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) United States

Proje NO: #5298989

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $24 teklif veriyor

ozturkyaser

Merhaba, Bu kapsamda size Almanya capinda Google in arama sonucu ilk siralara cikan web sitesinde kullanilan kelimeler yardimiy la profesyonel SEO Textleri yazdirarak Arama makinalarinda Organik bir trafik Yakalayabil Daha Fazla

$24 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0