Kapalı

Sosyal Ağlar & E-Mail Marketing

Kozmetik Sektöründe , Sosyal Ağ sayfalarımızda yayınlayacağımız mesajları ve müşterilerimize e-mail ile gönderilecek bilgilendirme mesajlarının yaratılması ve dizayn edilmesi.

Beceriler: Facebook Pazarlama, Google Plus , Elektronik Pazarlama, Pinterest, Twitter

Daha fazlasını gör: sosyal, marketing e-mail, Mail Marketing, e mail marketing, project mail marketing, mail marketing valentines day design, aspnet mail marketing, mail marketing guarenteed, mail marketing template jpeg format, template mail marketing, aspnet mail marketing tool, mail marketing letter, mail marketing template

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #7383307

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $35/saat teklif veriyor

nirmalhe

A proposal has not yet been provided

$27 USD / saat
(3 Değerlendirme)
1.5
dewi666

Proposal belum diberikan

$41 USD / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
alperkarakadilar

Merhaba, Medyatick Ajans'ın kurucusuyum. Yurtdışına yaptığımız reklam çalışmalarıyla Avrupa Başarı Ödülleri'nde Avrupa'nın en başarılı Türk reklam ajansı seçildik. Eğer ucuz ve profesyonel destek almak istiyorsanı Daha Fazla

$30 USD / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
newmedialabs

Bir öneri henüz sağlanmadı

$37 USD / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
Ulassahin

Bu işi bilen, ajanstan çıkma birisiyim. Kelimelerle aram çok iyidir. İstanbul'dayım. Eğer dilerseniz cv'mi yollayabilirim. Kolay gelsin.

$27 USD / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
bggokmen

Boş zamanım çok ve sosyal medya ve mail göndermede iyi olduğumu düşünü[login to view URL] ve yazım kurallarında [login to view URL]ğaziçi Üniversitesinde öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var.

$40 USD / saat
(0 Değerlendirme)
0.0