Metin Tabanlı IOS Oyunu ( text-based IOS game )

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Bitlife tarzında içerikleri belirlenmiş ancak bazı noktalarda tecrübeli birinin eklentilerine ihtiyaç olan, IOS için metin tabanlı bir oyun projem var. Bu projeyi yazabilecek birine ihtiyaç duyuyorum. Bitlife'a benzeyen ancak farklılıkları olan bir oyun. Ortaçağ oyunu, ses gerektirmiyor yalnızca arkaplan müziği yeterli. Hayat simulasyonu oyunu, hayat değerleri var, yetenekler meslekler eğitim gibi bir çok kategori var. İlişkiler ve aktiviteler var. Basit life simulator oyunlarından istemiyorum bitlife tarzında gelişmiş bir oyun istiyorum. Rastgele olaylar doğabilecek bir oyun istiyorum. Türkçe ve ingilizce seçenekleri istiyorum. İkisinide ben çeviririm. İçeriklerin çoğu hazır istenen içerikleride hazırlamaya devam edebilirim. İlgilenen kişinin 1 saat bitlife oynamasını istiyorum.

iOS Development iPhone Mobile App Development

Proje NO: #31760300

Proje hakkında

2 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $515 teklif veriyor

Mrhenrywalker201

Selamlar, Evet, ihtiyacın olanı aldım, ama lütfen bana mesaj at, böylece daha fazla tartışabilir ve devam edebiliriz. Çalışmamı çok beğeneceğinizi garanti edebilirim ve size sınırsız değişiklik yapacağım. Projenizin he Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
MrYunusOZ

Bahsettiğini oyunu hiç oynamadım ama anlaştığımız taktirde başına oturup tadını çıkarabilirim. Nikao Yazılım Hizmetleri adında Samsun merkezli firmayız. Fiyata kdv dahil değildir, süre ise iş günüdür.

$1000 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0