Kapalı

Angajam programator iOS/Android

CANDIDATUL IDEAL:

- candidatul ideal este o persoana pasionata de programare, de lucrul cu cele mai noi tehnologii, capabila sa invete rapid si sa aplice eficient ceea ce a invatat.

- preferabil student/absolvent al unei facultati cu profil tehnic: Automatica, Cibernetica, Informatica, Electronica.

- cunostinte de programare orientata obiect (C++, Java, Ruby constituie un avantaj)

- cunostinte de baze de date (SQL)

- constituie avantaje cunostinte in dezvoltarea web, PHP, Ruby on Rails

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Descrierea jobului

Dezvoltator pentru aplicatii iOS si Android

Responsabilitati

- dezvoltarea de cod in Objective C pentru iPhone SDK, respectiv Java pentru Android SDK

Beneficii

- mediu placut, colectiv tanar si entuziast

- lucru cu cele mai noi tehnologii Apple si Android

- recompensa salariala motivanta

DESCRIEREA COMPANIEI:

Adonis Software este o companie tanara cu un colectiv entuziast si pasionat care se ocupa cu dezvoltarea de aplicatii pe smartphone-uri si tablete. Lucram cu cele mai noi tehnologii din domeniul IT (iOS si Android) intr-un mediu placut si optim pentru dezvoltarea personala si a companiei.

Beceriler: Android, iPhone, Java, Mobile App Development, Objective C

Daha fazlasını görün: programator ios, programator android, web programator, si-al, sdk ruby on rails, sdk android, ruby on rails ios, ruby on rails android, rapid 7, programator ruby on rails, programare web, programare php, objective c sdk, mobile ruby on rails, java on android, ios software, ios ruby on rails, ios-7, ios 7, dezvoltator php, cod 59, apple ios 7, android uri, android-smartphone, android smartphone

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Bucharest, Romania

Proje NO: #4394781

11 freelancer bu iş için ortalamada 608$ teklif veriyor

hanzhen18

Please check your PMB

in 15 gün içinde618$ USD
(42 Değerlendirme)
6.8
hireafreeelancer

please check pmb

in 20 gün içinde250$ USD
(23 Değerlendirme)
6.2
SICS

Please check the private message

in 10 gün içinde772$ USD
(15 Değerlendirme)
5.4
JoomlaVogue

Hello Sir, We have gone through the details you have provided and would be pleased to work on this with you to deliver the results that you have expected and We are sure you will not be disappointed if you give us Daha fazlası

in 15 gün içinde535$ USD
(6 Değerlendirme)
5.1
GokceArpatRanjan

Hi there..pls check PMB.

in 15 gün içinde600$ USD
(14 Değerlendirme)
4.9
nani01029x

Let me help you

in 10 gün içinde750$ USD
(27 Değerlendirme)
4.7
honeypotant

Please check PM.

in 3 gün içinde772$ USD
(5 Değerlendirme)
4.7
ExtraMemory

Hello, Pls check the pmb for more details .. Thanks

in 3 gün içinde500$ USD
(7 Değerlendirme)
4.5
xcoder55

it will be done

in 30 gün içinde525$ USD
3.6
richINtechno

Hi, We are very much interested in your project. Please find the detailed bid in your PMB. Thanks Rich Technologies

in 15 gün içinde772$ USD
(2 Değerlendirme)
3.1
mobistar2013

********************** NO PROBLEM in your job development. Hi, Dear. Please check your PMB. Thanks for your regard. **********************

in 20 gün içinde850$ USD
2.6
hyperlinkinfo

Sunte?i în c?utarea pentru compania putem oferi cele mai bune tarife cu cel mai bun mesaj control de calitate

1 gün içinde 500$ USD
1.8
aysn

Hi ... Lets get started ...

in 20 gün içinde630$ USD
(0 Değerlendirme)
0.0
yourappo

Alo V? rug?m s? verifica?i PMB pentru portofoliul nostru mul?umiri

in 14 gün içinde500$ USD
0.0
jacobsimon888

we will provide you complete Solution as per your need. For more detail please check our message where you can find our previous work too

in 3 gün içinde275$ USD
0.0
radubojin

Respected Client, Please check PMB for listing and confident to complete the project with quality services.. Best Regards

in 10 gün içinde500$ USD
0.0
Ortange

Hi, We're able to take up your project. Kindly check PMB for additional details. Thanks

in 20 gün içinde525$ USD
0.0