Kapalı

Bana java ile proje geliştirin

28Hazirana kadar ve full dökümantosyonu yapılmış, hata mesajları yansıtan , veri tabanına sorunsuz entegre olmasını istiyorum. Proje kısacası açıklamam gerekirse, İzmir Ankara arası taşımacılık yapan bir kargo management sistem kurmanız isteniyor. İzmirde ve Ankarada bulunan kargo araçları, kargolar ve çalışanlar var. Belirli bir algoritma yöntemi ile verilen kurallar doğrultusunda kargoların bu iki şehir arasında taşımasını yapmanızı ve her günün sonunda bunun raporunu oluşturması istenmektedir. Proje dokümanında tüm kurallar detaylıca bulunuyor.

Ekstra detay olarakta Kargonun gönderilebilmesi için container volume’unun en az yarısının dolu olması gerekiyor. Ve gönderildikten sonra kar miktarını hesaplayıp veri dosyasına yazmalı. Bunun haricinde eğer kargo gönderilemeyecek durumdaysa bunu bir hata olarak ekrana vermeli ve listede tutmaya devam etmeli ve yapabilirsen programı kapatıp açtığında gönderilmeyen kargolar ekranda direkt olarak gelmeli (input olarak vermemiz gerekiyor yani). zaten detayı halihazırdaki proje metninde yazıyor.

Dokümentasyon kısmında ise diagramların projen ile uyumlu olmalı. Örneğin ne kadar class’ın varsa class diagramında o kadar class içermeli. Bunun gibi detaylara dikkat etmeliyiz. Ayrıca açıklama eklerseniz de iyi olur, yani diagramları biraz metin olarak anlatırsanız daha iyi olur.

Beceriler: Java, Netbeans

Daha fazlasını gör: installer java script joomla, login form java, java ile, java program na jou tube, part time proje java, programirovanie na java skript, java proje, ile zarabia freelancer na wyspach, freelance proje yazarlığı, salao de rede p free lance na regiao do ipiranga, freelance java proje, java freelance proje, vaga p programador java remoto, java p, java uygulama geliştirme, php ile android uygulama geliştirme, ile kosztuje tłumaczenie książki z angielskiego na polski, đăng nhập cpanel hostinger, the complete android p + java developer course™ : 2018, udemy the complete android p java developer

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #26246260