Kapalı

Görüntü İşleme Projesi

C, C++ veya JAVA Dillerinde Görüntü İşleme ve Nesne Tanıma üzerine bir projem var. DLL olarak hazırlanacaktır. Veri setlerini ve etiketleme prosedürlerini sağlayacağım. Proje bazında çalışabileceğim bir ortağa ihtiyacım var. Özel bir projedir ve detaylar mesaj yoluyla paylaşılacaktır. İlgilenenlerin iletişim kurmasını rica ederim.

Beceriler: Java, C++ Programlama, C Programlama, C# Programlama, Yazılım Mimarisi

Daha fazlasını gör: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışan yönetmenler, freelance çalışanlar, freelance çalışanlar için fatura, freelance çalışanlar için iş bulma rehberi, freelance çalışılan siteler, freelance çalışın, freelancer com nasıl çalışılır, freelancer com nasıl çalışır, freelancer nasıl çalışır, görüntü işleme, barkod okuyucu nasıl çalışır, e-fatura görüntüleyici

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Magnesia ad Sipylum, Turkey

Proje NO: #28460461

Bu iş için 3 freelancer ortalamada €1075 teklif veriyor

MaxMert

Zan tech yazilim şirketi olarak görüntü işleme ve Computer vision üzerine phd si olan bir geliştiricimiz var lütfen proje detayları konuşmak için mesaj atın.

€1100 EUR in 5 gün içinde
(5 Değerlendirme)
4.0
bahadir43

Merhaba hocam detayları e-posta ile yada buradan gönderebilirmisiniz. ......... [login to view URL]

€1000 EUR in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
buralardayim

Merhaba , Bilgisayar bilimleri alanında doktora yapıyorum. Projenizde yer alabilirim. Ayrıntıları paylaşır mısınız?

€1125 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0