Find Jobs
Hire Freelancers

Video Şifreleme ve Oynatma

$100-1000 USD

Kapalı
İlan edilme: 5 yıldan fazla önce

$100-1000 USD

Teslimde ödenir
Merhaba sevgili arkadaşlar; Projeyi kısaca özetlemek gerekirse; MP4 formatındaki videolarımı AES256 şifreleme algoritması kullanarak şifreleyecek ve verilecek olan lisans kodu ile sadece kendi programı ile açılarak ve izlenecek bir program yazdırmak istiyorum. Kodlama yapılacak olan dil için herhangi bir şart yoktur. C/C++ olabilir, C# olabilir, Java olabilir, Python olabilir, vs. vs. Piyasada birçok gösterebileceğim örneği mevcut ve proje ile ilgilenen arkadaşlara telefonda tam kapsamlı olarak anlatabilirim. Öncelikli olarak tüm işletim sistemlerine uyumlu olması tercihimdir. (windows + mac) ama mac için kodlama yapamam diyen arkadaşlarda iletişime geçebilir olmadı mac sürümünü başka bir yazılımcıyada hazırlatabilirim.
Proje No: 17932898

Proje hakkında

5 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 5 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
5 freelancers are bidding on average $456 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
555 565 71 40 telefon numaram ara bir goruselim. çok zor birsey gibi görünmüyor. daha once kullandığım nodejs mediaserver ile yapılabilecegini düşünüyorum. Yinede ayrıntıları konuşmakta yarar var.
$611 USD 10 gün içinde
5,0 (2 değerlendirme)
1,7
1,7
Kullanıcı Avatarı
Hi, I am interested in this job. I will use Python for this job. I do not have Mac, only Windows. I would like to get more details. Thank you.
$222 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Biz iki doktora öğrencisinden (bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik müh.) oluşan bir ekibiz. Projenizi kısa süre içinde tamamlayıp size iletebiliriz. MAC haricindeki diğer işletim sistemlerinde çalışabilir kodlar üretebiliriz. Arzu ederseniz ücretsiz bir demo hazırlamız da mümkündür. İyi çalışmalar.
$555 USD 5 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, İstediğiniz projenin kapsamı hakkında bilgi verirseniz daha iyi yardımcı olup fiyat verebilirim. Basit bir şekilde şifreleyip anahtar ile çözmek istiyorsanuz bunu bir kaç gün içinde yapabilirim. Yada online bir sistem hazırlayıp panelden siz kullanıcılara video ataması yapıp kullanıcılar videoyu indirip oynatabilirler. Visual Basic ile ister AES isterseniz sıfırdan tamamen size özel bir şifreleme algoritması oluşturup şifreleme, çözme ve oynayma işlemlerini yapabilirim. Uygulama iki kademeli güvenlik katmanından oluşacak ilk kademe videonun şifrelenmesi. İkinci kademe yazılımın ve videonun şifrelenip özel anahtar ile çözülüp müdehale olmaksızın RAM üzerinde tek Bellek Uygulama olarak çalışması böylece kırılması daha zor olacaktır. RAM üzerinde tek uygulama slotunda çalışacağı için kodlara ve dolayısıyla videonun decrypt haline erişim imkansıza yakın olur.
$444 USD 6 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Eki 10, 2018 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.