Javascript ile Çalışan Web Sayfası (html) Düzenlenmesi

Devam Ediyor İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Devam Ediyor Teslim sırasında ödenir

Merhaba, hazır bir şablonum var internetten indirdiğim. Javascript ile çalışıyor. [login to view URL] kısmını düzenledim. Yeni sayfalar için example template vs css dosyaları konulmuş, ancak düzenleyip farklı URL klasörü altında ftp'ye yüklediğimde 404 hatası alıyorum. Şablonun kendi example template sayfalarında 404 hatası vermiyor, ancak javascript geçişleri de yok.

İhtiyacım olan: Mevcut örnek şablonları kullanarak bir taslak sayfa oluşturulması (kendi css'i mevcut, sadece yazı ve görselleri değiştireceğiz) ve bu sayfayı istediğim link ile açabilmek. Örneğin:

[login to view URL]ı.com/assets/examples/carousel/[login to view URL]

bu sayfa kendi taslak şablonlarından birisi ve URL kısmına girildiğinde açılıyor. Ancak ben başka bir sayfa oluşturduğumda URL kısmına yazarak girersem anasayfadaki [login to view URL]'nin css'ler yüklenmemiş halini açıyor. Anasayfadaki linkler üzerinden tıklarsam 404 hatası veriyor:

[login to view URL]ı.com/benim-sayfam/[login to view URL] gibi mesela.

Bu sorunları çözebilecek html/java bilgisi olan bir arkadaşa ihtiyacım var. Sadece bu sayfaların gözükmesi ve mümkünse java ile geçişlerinin yapılması benim için yeterli. İçeriğin düzenlenmesi kısmını kendim yapacağım. Yalnız, bu sayfaları çoğaltacağım farklı isimlerle, o yüzden yeni oluşturacağım sayfaların da açılması önem arz ediyor. Site bilgisi ve detayları mesaj yoluyla iletebilirim.

JavaScript HTML PHP CSS Web Sitesi Tasarımı

Proje NO: #35968119

Proje hakkında

2 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Seçilen:

Marmoulak

İşlemlerinizi halen yapmadiysaniz profesyonel bir şekilde yardımcı olabilirim detaylar için mesaj atabilirsiniz

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 15%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(0 Değerlendirme)
0.0

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $15 teklif veriyor

mnajafi1450

Merhaba Günaydın. Bu konuda size yardımcı olabilirim, elbette soruna kendim bakmam gerekecek. 8 yıldır web geliştiricisiyim, merak etmeyin emin ellerdesiniz!

$15 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0