Kapalı

Larevel Düzenleme ve Eklemeler

Larevel ile kodlanmış kuaför randevu sistemimiz mevcut, buna düzenleme ve eklemeler yaptırmak istiyoruz.

1. İstek : Hizmette hali hazırda ürün için 1 adet dakika ve ücret var. Biz hizmete basınca iki adet daha dakika ve fiyat çıkmasını buna göre sepete eklenmesini istiyoruz.

2. İstek : Randevu sisteminde admin paneline düşen takvim bölümümüz mevcut, randevu alırken müşteri hizmetin çalışanını da ekleyerek randevu alabiliyor. Bu Randevu bizim takvimimizde hizmetin içinde çalışan gözüküyor, bizim istediğimiz şey çalışanın takvim anasayfasında çalışan ve çalışanın altında hizmetin görünmesini istiyoruz. 2. İstek ile ilgili örnek fotoğraf ektedir.

Not: Ürünler, Müşteriler, Personeller tabloları hazırdır sadece düzenleme ve eklemeler yapılaması gerekmektedir.

Beceriler: Laravel, PHP, MySQL

Daha fazlasını gör: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, fotoğraf düzenleme yazı yazma programı, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance site düzenleme fiyatları, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışan yönetmenler, freelance çalışanlar, freelance çalışanlar için fatura, freelance çalışanlar için iş bulma rehberi, freelance çalışanlar için sözleşme, freelance çalışanlar sitesi, freelance çalışanlar vize, freelance çalışanların yasal sorumlulukları, iş ilanları part time online çalışacak eleman aranıyor, windows kamera çalışmıyor

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #28956326

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $60 teklif veriyor

aricimesut

merhaba burada yeniyim ama 3 yıldan fazla deneyimim mevcut. Laravel biliyorum ve aktif oalrak kullanıyorum. isteklerini detaylı konuşmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

$50 USD in 3 gün içinde
(3 Değerlendirme)
3.0
spacexdev

Hi, I am Laravel expert with over 7 years of experiences. I read your requirements and also checked your attachment image. I am fully confident to finish your task as high quality. Here, you can see my recently deve Daha Fazla

$100 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
2.0
Orkhan1997

Merhaba, ben size Larevel üzerinde tecrübelerime dayanarak yardım edebilirim. Lütfen, proje hakkında daha fazla konuşmak için iletişime gecmekten çekinmeyin. Teşekkürler.

$30 USD in 3 gün içinde
(2 Değerlendirme)
0.0