Find Jobs
Hire Freelancers

bana web sitesi lazım

$10-30 USD

Kapalı
İlan edilme: 3 ay önce

$10-30 USD

Teslimde ödenir
inşaat fırması lazım logo yazı erkek
Proje No: 37494594

Proje hakkında

13 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 1 ay önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
Bu iş için 13 freelancer ortalamada $23 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
My name is Md Ziaul, and I am an experienced graphic designer with 6 years of experience. I specialize in creating visually compelling designs that effectively communicate your message and brand identity. I understand that you are looking for bana web sitesi lazım logo yazı erkek and I believe I am the perfect person for this project. With my extensive knowledge in Photoshop and Logo Design, I can provide you with multiple design concepts that will always be fast turnarounds with unlimited revisions. I look forward to hearing from you soon!
$20 USD 7 gün içinde
5,0 (105 değerlendirme)
5,8
5,8
Kullanıcı Avatarı
I am a versatile Web and App Design and Development enthusiast with a passion for creating captivating digital experiences. With a keen eye for user-centered design and a strong command of cutting-edge technologies, I can help bring your project to life. I understand that you are looking for someone to create bana web sitesi lazim logo yazı erkek and I believe I am the best fit for this project. My expertise in graphic design, HTML, Logo Design and Photoshop make me an ideal choice for this job as they will be required for creating the required web sitesi lazim logo yazı erkemccanı. Additionally my experience in Website Design and WordPress makes me an excellent choice for this project as they will be required for creating the required web sitesi lazim logo yazı erkemccanı. I am confident that my dedication to client satisfaction and commitment to staying updated with industry trends will ensure successful completion of this project. Please feel free to contact me if you have any questions or would like more information about me or my services.
$20 USD 2 gün içinde
4,9 (18 değerlendirme)
4,9
4,9
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, Ben Ömer. 12+ yıl yazılım alanları ile uğraşmaktayım. Web yazılımı ve güvenliği konusunda çeşitli sertifikalara sahip bir öğrenciyim. Bahsettiğiniz projeyi 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabileceğime inanıyorum. Detayları konuşmak için mesajınızı bekliyor olacağım. İyi günler dilerim
$20 USD 3 gün içinde
5,0 (1 değerlendirme)
1,0
1,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba efendim, Biz burada Hintli bir geliştirme şirketiyiz. Burada yayınlanan ayrıntılarınızı kontrol ettik ve bu konuda daha fazla açıklama istiyoruz, bu nedenle bu konuyu daha fazla tartışmak için bize mesaj gönderin, böylece devam edebiliriz. Teşekkürler....
$10 USD 1 gün içinde
5,0 (3 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar . Dilediğiniz hizmeti en iyi şekilde size teslim edebilirim .İnşaat firmanız’ın logo ve kartvizit ihtiyacını size iyi bir şekilde sunabilmem için lütfen benimle iletişime geçmenizi dilerim.
$10 USD 4 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Uzun zamandır logo tasarlıyorum, fiver'da çok fazla satış yaptım, bu yüzden genel bilgim var, öğrenciyim, deneyim ve biraz para için bunlarla uğraşıyorum.
$11 USD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
logo tasarımı konusunda size yardımcı olmak istiyorum 1 yıldır Vebsite tasarımı ve logo tasarımı ile ilgileniyorum ve sizin istediğiniz gibi bir logo yapabileceğimi biliyorum bana gün içerisinde her hangi bir saate ulaşabilirsiniz
$25 USD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
İlanınızla İlgileniyorum Konuyu Daha Çok Açarsanız Web Sitesi + Logo Tasarımı Olarak Yapabilirim, Profesyonel Olarak Web Site Tasarımı Ve Grafik Tasarımı Yapıyorum
$35 USD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
daha önce çok fazla makina, sanayi alanında site yaptım, domaini size aittir dosyalar halinde size gönderirim. yapay zeka kullanarak seo alanında öne çıkan UI/UX siteler hazırlıyorum. isteğiniz varsa yine belirtirsiniz.
$25 USD 25 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
merhaba, bootstrap alt yapısını kullanarak istediğiniz web sitesinin istediğiniz bölümlerinden harmanlayacağınız yada hayalini kurduğunuz siteyi, hazır temaları devşirmeden size özel arayüzü ve size özel yazılmış php ve yüksek güvenlik önlemleri ile özel bir web sitesi yapabilirim. Çalışmalarım özgün ve kendi yaratıcılığım olduğundan güvenlik nedenleri ile portfolyomu mesajınız üzerine sadece ciddi müşterilerimle paylaşıyorum.
$30 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Ben bir Frontend geliştiriciyim ve sizinle daha detaylı konuşabilmek için iletişime geçebilir miyiz?
$20 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Ödeme yöntemi onaylandı
Kas 30, 2023 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.