Kapalı

İçerik Yönetimli Kurumsal Web Stesi Satışı

Yazılımı tamamlanan içerik sistemimiz için satış kanadında yer alacak bayiler aranmaktadır. Başlangıç aşaması için her ilden 2, büyük şehirlerden 4 veya 5 bayi ile anlaşma yapılacaktır. Bayilerimiz kurumsal firmalar olabileceği gibi, portföyüne güvenen bireysel şahıslar da olabilir. Sorularınız ve başvuru formu linkini almak için lütfen özel mesaj atınız.

Genel Aşamalar:

1- Bayi, kendi sitesine iFrame olarak ekleyebileceği veya direkt OnKent sunucusu üzerinden erişebileceği site kataloğunu kullanarak bu katalogdaki sitelerden herhangi birisinin satışını yapar.

2- Bayi, satış sonrasında site domaini kullanımdaysa NameServer bilgilerini OnKent NameServerları ile günceller, domain mevcut değilse kendisi domaini kaydedip NameServer bilgilerini girer veya OnKent'ten ücreti karşılığında domaini kaydetmesini talep edebilir. (Domain kaydının OnKent tarafından yapılmasının talep edilmesi durumunda domain tutarı peşin ödenmelidir.)

3- Bayi, OnKent bayi paneli üzerinden gerekli bilgileri girerek kurulum talimatı verir.

4- OnKent, gün içerisinde kurulumu yaparak bayiyi giriş şifrelerini de içeren bir email ile bilgilendirir.

5- Bayi, müşterisine sitesini özelleştirebilmesi için kullanacağı kontrol panelinin şifresini iletir. Dilerse kendi belirleyeceği ücretler dahilinde içeriğin oluşturulması görevini üstlenerek ek kazanç elde edebilir.

6- Bu noktaya kadar bayi için hiç bir masraf yoktur. Satış gerçekleştirilmiş ve site aktiftir. OnKent bayilere müşteriden tahsilat yapabilmelerini kolaylaştırmak için 1 hafta opsiyon tanır. Kurulumu takip eden 1 hafta içerisinde bayi satışını yaptığı sitenin bayi fiyatı üzerinden ücretini OnKent'e gönderir ve satış tamamlanmış olur.

7- Sitenin aktifleştirilmesini takip eden bu 1 haftalık periyodda, müşterinin ödeme yapmaması, vaz geçmesi vb. gibi herhangi bir durum oluşursa bayi satışı iptal edebilir ve OnKent kendisinden herhangi bir ücret talep etmez. Satışın her aşaması tamamen bayiler düşünülerek tasarlanmış son derece masrafsız, yatırım ve sermaye istemeyen bir yapıdadır.

8- Sorunsuz satışın gerçekleştirilmesinin ardından bayi bir sonraki yıldan itibaren yıllık hosting ve veritabanı ücretini müşterisinden tahsil ettikten sonra OnKent'e gönderir.

Genel Özellikler :

* OnKent'in kendi yazılım ekibi tarafından dizaynı ve kodlaması yapılan içerik yönetim sistemli kurumsal siteler tamamen profesyoneldir. C# .Net 4 ve MsSQL 2008 teknolojileri üzerine kuruludur.

* Siteyi satın alan müşteriler kolay kullanımlı kontrol paneli üzerinden, zorlanmadan her türlü değişikliği yapabilir, site içeriğini düzenleyebilir ve yeni içerikler yayınlayabilir.

* İçerik yönetimli siteler, A dan Z ye her sektörden firmaya ve şahsa hitap edebilecek yapıya sahiptir.

Fiyatlandırma Detayları :

* Site satışları için OnKent'in tavsiye ettiği satış fiyatı 300 TL'dir. Yani tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden yapıldığı düşünülen satışlarda bile bayinin kazancı site başına 200 TL (%200 Kar) dir. Bayiler isterlerse siteyi çok daha düşük veya yüksek fiyatlara satabilirler. OnKent hiç bir şekilde bayilerinin satış stratejilerine müdahale etmez. Site 2000 TL ye bile satılmış olsa ek bir ücret talep etmez. Satış ne tutarda gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin site başına OnKent'in alacağı tutar aşağıda belirtilmiştir ve sabittir.

* OnKent siteleri için kullanılan hosting ve MsSQL veritabanı ücreti 60 TL dir ve bayi satış fiyatındaki 100 TL'ye dahildir. Bu hizmetin tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı 90 TL dir. Aynı şekilde OnKent bayilerinin müşterilerinden aldığı yıllık ücretlere müdahale etmez. Tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden satıldığı düşünüldüğünde her satış bayinin yıllık gelir döngüsüne 30 TL ekleyecektir. Böylelikle satış rakamlarıyla orantılı olarak artış gösteren sürekli bir gelir elde edilebilecektir.

* Mevcut kurumsal sitelerin bayi fiyatı toplam 100 TL dir. Bu fiyata ilk yılın hosting ve MsSQL veritabanı ücreti olan 60 TL dahildir.

Bayilik Başvurusu : [url removed, login to view]

Beceriler: Pazarlama

Daha fazlasını gör: yer, yeni web siteleri, web dizayn siteleri, dizayn siteleri, ba com, c sat, web dizayn, ye, taraf, SAT, olu, giri, formu, email ma, ek, domain sat, dad, bir site, ahsa, AH

İşveren Hakkında:
( 1 değerlendirme ) Muratpasa, Turkey

Proje NO: #4829097

toxicman

Hello, ready to discuss

$5263 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0