Kapalı

matlab ile analitik geometri

Size gönderilecek olan "Matematik Bölümü Analitik Geometri 1" konularının sorularının çözümünü Matlab'ta yazıp şekil çizdirmeniz istenmektedir. Konuları ve seçilen soruları size tarafımızca gönderilecektir.

Bu proje için üniversite düzeyinde Analitik Geometri bilgisine sahip bireyler gerekmektedir çünkü matematik bölümü 1. sınıf soruları gönderilecektir. Orta düzey matlab bilen bir matematik mezunu rahatlıkla yapabilir diye düşünüyorum.

Beceriler: Matlab ve Mathematica

Daha fazlasını gör: taraf, proje, matematik , c# proje, c proje, mathematica matlab, ile, proje matlab, plot graphs using matlab, plot paper matlab, matlab simulink creating stand alone code, convert matlab, fortran matlab conversion, fortran matlab, matlab coding job, matlab 15days free trial, matlab project monte carlo, matlab code hsdpa

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #5860906

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $171 teklif veriyor

baskurtf

Selamlar, Profilimde görebileceğiniz üzere elektrik mühendisiyim ve matlab üzerinde oldukça iyi tecrübem var. İletişim kurarsak ayrıntılar konuşuruz. Selamlar.

$166 USD in 3 gün içinde
(3 Değerlendirme)
2.4
norouzie

Hi, I can do your Calculus and Analytic Geometry I job :) please send me your documents and your demand in detailed (English please )

$277 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
oersoy

Mühendislik fakültesi mezunuyum, bitirme projemde matlab üzerineydi, ondan bu konuda size çok rahat yardımcı olabilirim. Soruları görebilirmiyim tahmini 2 gün dedim ama kac soru var ?

$130 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
theSingleton

Hocam bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve Matlabla aram gayet iyi. Şu an matlab üzerinde görüntü işleme projesi yapıyorum. Grafik olayını hallederim hemen.

$111 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
himmetzcan

Matlab konusunda cok iyiyim. Istediginiz projeyi rahatlikla yapabilirim. Her soru icin ayri m-file vericem. Isterseniz beni cepten de arayabilirsiniz.

$150 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0