Minecraft ReplayMod Kayıtı

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Minecraft üzerinden ReplayMod kullanarak Youtube videoları için klipler kaydedecek kişi arıyorum. İşe başvuracak kişinin Minecraft oynamayı biliyor olması gerekli. REPLAYMOD BİLMESİ İLK AŞAMADA ŞART DEĞİL. ReplayMod, öğrenilmesi kolay bir sahne/kayıt modudur.

[login to view URL]

[login to view URL]

Bu işi yapacak kişide aradığım özellikler:

- Yeterince zaman ayırması. (Bir proje için yaklaşık 9 saat)

- Zamanında teslim. (Bir proje için yaklaşık 48 saat)

- Doğru betimleyici sahneler hazırlaması.

- Bilgisayarının yeterli özelliklerde olması.

Videonun tamamını gönderip projeye başlamak yerine adım adım ilerleyeceğiz, örneğin 8 dakikalık bir videoyu 8'e bölüp 1er dakikalık klip şeklinde çalışacağız. 1 dakikalık bir kesit için yaklaşık 3-4 kayıt alınması gerekir. Klip örneklerini beraber çalışmaya karar verdiğim kişiye göndereceğim.

Ücret konusunda: Türkiye'de asgari ücret aylık 5.500TL ve haftalık çalışma saati 45 saat. 5 iş gününe bölersek günde 9 saat yapıyor ve 5.500'ü de 20'ye böldüğümüzde 9 saatlik bir çalışma süresi 275TL'ye tekabul ediyor. 1 dakikalık bir klibin hazırlanması ortalama olarak 1 saat sürer. Yani 1 günlük mesai ile (275TL) 9 dakikalık bir videonun tüm klipleri hazırlanabilir.

Benim ücret teklifim: 9 dakikalık bir videonun klipleri için 300 TL.

Ayrıyeten video başı 50 TL'yi aşmayacak şekilde bonus ödeme yapılabilir.

Bonuslar neye göre ödenir?

Hazırlanan kliplerin zorluğu, doğru yorum katılması ve ekstra gösterilen çaba gibi durumlarda ödenir. Bonus her zaman ödenmez.

Ücret bu şekilde sabittir. Teklif verirken lütfen "ben daha ucuza yaparım" diye değil, "ben daha iyi yaparım" diye teklif verin.

Minecraft Zaman Yönetimi

Proje NO: #34273836

Proje hakkında

6 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $16 teklif veriyor

melihkayax2

Merhaba, benim de Minecraft YouTube kanalım var teklifi okudum az çok ReplayMod konusunda bilgi sahibiyim Minecraftı da 7-8 yıldır oynuyorum farklı bir platformdan konuşursak anlaşabileceğimizi düşünüyorum

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
muhammedsekmen

Merhaba. İyi günler. Öncelikle sizin için en iyi klibi çekebilirim. Bu platforma yeni katıldım. Çocukluğumdan beri Minecraft oynuyorum ve hâlâ devam ediyorum. Oyuna başladığımda 1.5.2 sürümündeydi. Oyuna çok aşınayım Daha Fazla

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
h42iki

Merhabalar Kaan Bey , İsmim Yasin , Daha önce profosyonel olarak After Edits üzerinden minecraft editleri yapıyodum . Minecraftı da iyi oynadığımı düşünüyorum . Modlara da az çok aşinayım . ReplayMod'u da en kısa süred Daha Fazla

$14 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
denizcf

KNK MİNECRAFT ÇOK OYNADIM VE ÇOK İYİ BİLİYOM RPL DE YAPARIM OLURMU KNK 100 KAREKTER OLMASI İÇİN RANDOM

$10 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
mehmetutkuoflaz

Minecraftta epey vakit geçirmişliğim ve birsürü mod kullanmışlığım var fakat replay mod' u daha önce hiç denemedim. Yine de bu iş için elimden geleni yapacağım.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Cagancaliskan

Eski bir içerik üreticisiyim. Ve özellikle minecraft filmleri çekiyordum, 6-7 yıl önceden beri. Kurgulama yapıyordum ekip arkadaşımla beraber ve oynuyordum. Aslında ismimi de bilirsiniz kanalımı da fakat bıraktım ve ka Daha Fazla

$10 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0