Kapalı

IOS and Android App

Firmamızda çalışan personelin, Android ve Iphone mobil telefonlarına bir arama geldiğinde, anlık olarak arayan numarayı firmamız sunucusunda bulunan MSSQL veritabanından kontrol ederek, kayıtlı olması durumunda arayan kişinin ismini mobil telefon ekranında göstermesini sağlayacak bir uygulama istiyoruz.

Ayrıca, personellerimizin Android ve Iphone telefonlarına kaydettikleri isim ve telefon numaralarının'da anlık olarak bu bizim veri tabanımıza kaydedilmesi gerekmektedir.

Android, IOS uygulamaları, web service ve Veritabanı tasarımı bir bütün olarak teklif veren tarafından yapılacaktır.

Truecaller Benzeri fakat kendi veritabanımızı kullanıyoruz.

_________________________________________________________________________________________________________

Company of its employees, Android and Iphone mobile phones when a call comes, instant caller ID, checking to my MSSQL database and show the caller's name, mobile phone screen to show will provide an application we want.

In addition, our staff of Android and Iphone Save to phone us as their names and phone numbers in our database snapshot should be saved.

Android, iOS app, web service and database design by bidder will be encoded.

Truecaller similar but, database belong to us

Beceriler: Android, iPhone, Mobile App Development

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #6104030

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $1290 teklif veriyor

syneotek

Hi there,Hope you are doing good. This is bhimashankar with "syneotek software solution" company with highly skilled and experienced professional's expertise in development of iPhone, Android, Windows Phone7 applica Daha Fazla

$757 USD in 25 gün içinde
(47 Değerlendirme)
7.5
Jincheng921

Hello Thanks for your good project. I have seen your description carefully. There is no any risk for me at your project. Here is a blog that show my works history so far. [login to view URL] My ult Daha Fazla

$1052 USD in 10 gün içinde
(29 Değerlendirme)
6.9
trkr

Merhaba, Bahsettiginiz islem teoride yapilabilir ancak uygulamada bazi sikintilar olacaktir. 1- Arama geldigi an, telefonla uzaktaki bir veritabanindan bilgi cekmek icin, o an wi-fi yada gprs uzerinden veri baglant Daha Fazla

$3200 USD in 20 gün içinde
(3 Değerlendirme)
1.5
btyazilim

Güzel bir projeymiş. Bu projeyi referans listemde göstermek isterim. Bu arada referans olarak : [login to view URL], [login to view URL], aynı zamanda bir kurye firmasına kurye takip web uygulaması geliştirdim.

$555 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
snrdrmz

Bir öneri henüz sağlanmadı

$888 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0