Kapalı

Zlecę napisanie aplikacji na androida dla agencji eventowych

Wymyśliłem 2 proste aplikacje mobilne i szukam osoby do ich zrealizowania. W tym momencie programista, który już wykonał dla mnie kilka projektów pracuje nad moim innym zleceniem, stąd do tych aplikacji potrzebuję kogoś innego.

Aplikacja "A":

Nie chcę zdradzać zbyt wielu szczegółów, powiem jednak, że należy przygotować aplikację w ramach której użytkownik full access będzie mógł tworzyć grupy i podgrupy innych użytkowników (będzie ich wpisywał ręcznie do tej "bazy", po czym zostanie do nich wysłane zaproszenie np. na maila, by przyłączyli się do grupy), następnie użytkownik full access będzie mógł tworzyć w ramach aplikacji nowe projekty (np. spotkanie w kawiarni) i przydzielać do tego projektu użytkowników (pojedynczo lub ich grupy). Następnie użytkownicy będą mogli pomiędzy sobą przesyłać wiadomości - użytkownik full acces będzie mógł wysłać wiadomość do danej grupy użytkowników zwykłych lub do pojedynczego, a pojedynczy użytkownicy będą mogli wysyłać wiadomości do grupy użytkowników bądź do pojedynczego użytkownika.

Wiadomości będą odbierane i wysyłane z aplikacji, informacja o tym, że przyszła nowa wiadomość pojawi się w notyfikacjach w smartfonie, nawet przy wyłączonej aplikacji. Zapewniam swój serwer i grafikę.

Aplikacja "B":

Aplikacja będzie zestawieniem listy firm z danej branży.

Aplikacja będzie miała następujące możliwości dodawanie, usuwanie, edycja nowych firma, dodawanie do firmy danych teleadresowych, opisu firmy i zdjęć, szukanie firm po województwie, nazwie oraz słowach kluczowych.

Aplikacja B jak widać jest bardzo prosta, aplikacja A wymaga nieco więcej pracy, lecz także nie jest żadnym dużym projektem. Czekam na Państwa zgłoszenia. Mile widziane osoby z Bydgoszczy lub szeroko pojętej okolicy, co ułatwi ewentualne spotkanie. Lokalizacja nie jednak nie wpływa znacząco na moją decyzję, liczy się cena za realizację.

Beceriler: Android, Mobile App Development

Daha fazlasını gör: sob, DLA, agencji, android jak, Android aplikacja, aplikacja android, ane android, aplikacje android, si phone, wmp dla win, templatki dla phpprobid, jw3d dla windows, flash player dla joomli, program dla pic 16f676, skile dla eva saints, portal dla freelancer, flash dla ie6, listy access, logo dla casina, czat dla joomla

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Poland

Proje NO: #6551456

3 freelancers are bidding on average zł5185 for this job

VerayInteractive

Dzień dobry Z tej strony Veray Interactive Koszt wykonania aplikacji A i B to ponad 6 tyś zł netto,czas realizacji 30 dni. W razie pytań proszę o kontakt przez nasza stronę lub ten [url removed, login to view] Piotr-Veray

in %bids___i_period_sub_35% gün içinde6000%project_currencyDetails_sign_sub_37% %project_currencyDetails_code_sub_38%
(0 Değerlendirme)
0.0
inweo

Witam, jestem zainteresowany zleceniem. Proszę o podanie więcej szczegółów. Oczywiście mogę na usługę wystawić fakturę vat (wtedy moja propozycja jest ceną netto). W razie pytań prosze o kontakt.

in %bids___i_period_sub_35% gün içinde5000%project_currencyDetails_sign_sub_37% %project_currencyDetails_code_sub_38%
(0 Değerlendirme)
0.0
GrupaAlias

Witam serdecznie. Jesteśmy zainteresowani Państwa zleceniem. Do konkretnej wyceny potrzebujemy jednak trochę więcej szczegółów. Tak się składa, że jesteśmy z BYDGOSZCZY także chętnie się spotkamy. Nasze realizacje Daha Fazla

in %bids___i_period_sub_35% gün içinde4555%project_currencyDetails_sign_sub_37% %project_currencyDetails_code_sub_38%
(0 Değerlendirme)
0.0