Kapalı

Bir iPhone uygulaması yaz

Android ayağını yazdığımız projemizin, IOS tarafını halledebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Projemiz oteller için kullanılan, geleneksel info veren statik uygulamalardan farklı bir projedir. Kullanıcılar arasında interaktif ilişkilerden, ön büro programıyla veri alışverişine kadar bir çok özelliği içinde barındırır.

Uygulama MSSQL üzerinde çalışacaktır. Tüm veritabanı yapısı hazırdır. Tüm db ilişkileri, stored procedure'lerle yapılmaktadır ve hazırdır. Zaten projenin Android ayağı hazır olduğu için yapacak arkadaşın işinin olabildiğince kolaylaştığını düşünüyoruz.

Rekabet ve gizlilik yüzünden projenin detaylarını ancak yüz yüze ya da telefonda görüşmede anlatabiliriz. Ancak içinde mesajlaşma olduğunu ve bu mesajlaşmanın komple hazırlandığını belirtebiliriz.

Yapacak arkadaş, önündeki Android örneğine bakarak, hali hazırda kurulmuş db yapısının üzerinden kolaylıkla projeyi oluşturabilecek.

Proje tek seferlik değildir. Yani bir kere yaptık bitti gitti olmayacaktır. Proje tamamlandıktan sonra hali hazırda beklemekte olan birçok müşteriye basit arayüz farklılıklarıyla servis edilecektir. Yani uzun soluklu ve geliri olacak bir projedir. İlk üretimden sonra (burada yazılım bedeli, programcı arkadaşa ödenecektir), parça başına oturup bir fiyat belirleyeceğiz. Projeyi icra eden arkadaş, her satıştan bu ücreti alacaktır. Bununla ilgili bir protokol imzalanacaktır. Bu yüzden aradığımız çalışma arkadaşında, mesleki yetilerden evvel, güzel bir kafaya, güzel bir ahlaka ve güzel bir ruha sahip olmasını bekliyoruz. Müzik sevsin, muhabbeti sevsin, işini sevsin istiyoruz. Kısacası düzgün insanlarla, düzgün işleri, uzun soluklu yapmak istiyoruz.

Antalya'dayız. Bu yüzden İstanbul'da ki ya da diğer illerde ki arkadaşları kaçırmak istemiyoruz. Zira bizde İstanbulluyuz. Birlikte çalışabileceğimiz arkadaşı Antalya'ya alıp, burada gerçekten steril bir çalışma ortamı sunabiliriz. Antalya demek, öğlen yemeğinde "hacı ben bi denize dalıp geliyorum" diyebilmektir. Kaleiçi'dir, güzel kızlardır, güzel erkeklerdir. Eğlencelidir. "Yok ben Antalya'ya gelemem" diyen arkadaşlar için yine problem yok. Samimi ve gerçekçi olduğumuz arkadaşımızı buraya davet edip kendisini tanıdıktan sonra işi anlatıp teslim edip, evine gönderebiliriz. Bu yüzden cevap yazacak arkadaşların, kafasında ne olduğunundan emin olması çok önemli.

Şehir değiştirmek için fırsat arayanlara, meslektaş olarak iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Saygılar, iyi çalışmalar.

Beceriler: iPhone, Mobile App Development

Daha fazlasını gör: ine, evine, bi tek, android man, taraf, proje, olu, len, inin, inde, icra, haz, emin, dal, c# proje, c proje, bir, basit, mssql stored, problem iphone

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #5751483

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $5278 teklif veriyor

sams1

Hello Dear, I am an experienced Mobile App Developer with having good skills in XML, JSON, php and .Net technologies. I am very new to freelancing so please don't judge my skills by my freelancer profile. Thes Daha Fazla

$5555 USD in 30 gün içinde
(42 Değerlendirme)
6.3
danielhenney113

Hi, Nice to meet you. I am mobile App/Game developer in China. I have been developing iOS Apps for over 5 years and I have enough experience in this field. You can check my portfolio. As you can see, I have Daha Fazla

$5000 USD in 20 gün içinde
(5 Değerlendirme)
4.2