İptal Edildi

So Simple Phone

So Simple Sim; yurtdışı çıkışlarınızda hayatınıza kolaylık getiren, mobil telefonunuzda kullanacağınız bir GSM hizmet paketidir. Yurt içinde kullanılan GSM operatörlerinden alınmış hatların yurtdışı dolaşım ve seyahatlerde kullanılması durumunda çok yüksek roaming bedeli ödenmektedir.

So Simple Sim; Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa, İsveç, Amerika, Hollanda, gibi bir çok ülkede yaygın olarak kullanılan ve oldukça hesaplı ücretler ile sürekli iletişiminizi sağlayacak yüksek teknoloji kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında birçok ülkede, hem dakikası 3 kuruştan başlayan fiyatlar ile konuşacak, hem de yurtiçinde kullandığınız numaranız aktif kalacaktır.

Bu projede Freelancer bu siteden gerçekleştirilen Müşteri Hizmetlerinin Kontör Yükleme, Kayıt Olma Numara Bildirme Konuşma Dökümü gibi hizmetleri Iphone ve Android Application üzerinden yapabileceği bir uygulama geliştirecektir.

Beceriler: iPhone, Mobile App Development

Daha fazlasını gör: mobil uygulama freelancer, freelancer z, freelancer lar, freelancer hayat, freelancer amerika, freelancer al, ba freelancer, za freelancer, android mobil uygulama freelancer, HEM , Hayat, freelancer phone, freelancer de android, simple mobil, mobile sim, mobile gsm, gsm phone, sim mobile, gsm sim, mobil application

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) United States

Proje NO: #5306064

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $722 teklif veriyor

pappukandance

https://www.freelancer.com/u/pappukandance.html why you chose us have 5/5 rating with 100% complete rate with here have a little company too so you can depend on us . We provide you industry standard Mobile Apps, Soft Daha Fazla

$309 USD in 8 gün içinde
(8 Değerlendirme)
3.7
neelp99

A proposal has not yet been provided

$722 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0