Kapalı

Akıllı bileklik kodlama

Merhaba,

Öncelikle bu proje okuldaki bir dersin projesidir. Hoca benden programlanabilir bir akıllı bileklik bulmamı ve bu bilekliğe hem PC için arayüz yazmamı hem de telefonlar için uygulama yazmamı istiyor. Akıllı bilekliğin özelliği bluetooth ile telefona bağlanabilmesi titreşim ve ses özelliğinin bulunması ayrıca yazı yazılabilecek bir ekran olması. İstediği özellikler mesela bileklik ekranında önceden uygulamadan ve arayüzden belirtmiş olduğum saatte girmiş olduğum yazının yazması o saatte titremesi ve ses çıkarması. Bu proje ile ilgili yardımları bekliyorum. Akıllı bileklik fiyatının ise 100tl max olması gerekiyor. Ayrıca yazılmış programın bana aktarılması ve basit bir dökümantasyon istiyorum ki hocanın daha sonra istediklerini gerçekleştirebileyim. Şimdiden teşekkürler.

Beceriler: Android, HTML5, Mobile App Development

Daha fazlasını gör: chương trình đào tạo copywriter, clinical project manager 工作, copywriter 人工, copywriter 工作, copywriter 工作 香港 島, data entry home の 求人 情報, freelance copywriter 人工, freelance japanese の 求人 情報, freelance nasıl çalışılır, freelance translator japanese の 求人 情報, freelance translator 人工, freelance writer の 求人 情報, freelance çalışmak istiyorum, freelance çalışılan siteler, freelance çalışın, freelance 工作, freelancer com nasıl çalışılır, freelancer com nasıl çalışır, freelancer nasıl çalışır, freelancer 個 職位

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #18328122

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $216 teklif veriyor

mastersapp

Dear Sir/Ma'am, Greetings !! I go through your requirements , i would like to fix your bugs and can add new features in your website I have an experience of 5+ years and build numbers of Android, HTML5, Mobile App Daha Fazla

$100 USD in 3 gün içinde
(54 Değerlendirme)
6.1
noleran

Konu ile ilgili yardımcı olabilirim sizlere, lütfen iletişime geçiniz. Sizi daha iyi anlamam adına benimle iletişime geçerseniz detayları konuşabiliriz. Teşekkürler.

$333 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
akmkz

Projeniz ile alakalı her türlü yardım edebilirim. Daha fazlası bilgi paylaşmak için irtibata geçebilirsiniz.

$277 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ysfm

Merhabalar. Uygun bir zamanında geri dönüş yap ayrıntılı konuşalım. Yaptırmasan bile kendin yapabilmen için yardımcı olabilirim.

$155 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0