Kapalı

btckart mobil uygulama

Bitcoin bakiyesi yüklemek için kullanılan btckart kart kodlarımızın, bir mobil uygulama oluşturularak. Appstore, Android market gibi platformlara eklemek istiyoruz.

Kullanıcılar uygulamayı indirerek bitcoin bakiyesi yüklemek için btckart kodlarımızı satın alabilecekler.

Örnek olarak 50 lira 100 lira 250 ve 500 liralık kodlar satılacak.

Uygulama da bitcoin için tl ve dolar kurları gözükecek.

İçerisinde bitcoin bozdur, yükle, cüzdan oluştur, atm kartı al gibi linkler olacak kullanıcılar bu linkleri tıkladığında web sitelerine erişecekler.

BTCKART kodlarını satın aldıktan sonra kart kodu kullanıcıya gidecek. Daha sonra kullanıcı bu kodu web sitemize girerek cüzdan bilgilerini yazarak bozduracak.

Ödemelerini webmoney,perfectmoney, banka transferi ve online ve offline kredi kartı ile yapabilecekler.

Webmoney ödemesi için webmoney ödeme aplikasyonu ekli olacak kullanıcılar webmoney hesaplarına giriş yaparak anında ödeyebilecekler.

Perfect Money ödemesi için perfect money ödeme aplikasyonu ekli olacak kullanıcılar webmoney hesaplarına giriş yaparak anında ödeyebilecekler.

Banka transferi ile ödemeyi seçtiklerinde web sitemizdeki banka ödeme formu sayfası linki açılacak. Oraya giderek formu dolduracaklar.

Online Kredi kartı ile ödeme kısmında Skrill (Moneybookers) ile ödeme kısmına skrill aplikasyonu yüklü olacak otomatik olarak ödeyebilecekler.

Offline kredi kartı ile ödeme kısmında web sitemizdeki ödeme formu açılacak. Kullanıcı kart bilgilerini girerek işlemi onaylacak.

Taleplerimiz bu şekildedir.

Beceriler: Android, iPhone, Mobile App Development

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #10700864

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $541 teklif veriyor

TechNamrata09

Hello, I understand you want to develop the website, I am capable to do the same, I will provide you Clean design, Easy to use CMS system, 2/3 Mockup options for approval, Superb menus to navigate to the pages w Daha Fazla

$526 USD in 30 gün içinde
(39 Değerlendirme)
6.5
cagricolak

Projenizin api bilgileri gibi teknik konularda bilgilendirmelere ihtiyaç duyuyoruz, eğer teklifimiz sizin için uygun olursa bu konuları sizinle konuşarak gerekirse hem ücret hemde zaman kısmını yeniden düzenleyebiliriz Daha Fazla

$555 USD in 40 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0