İptal Edildi

JAVA, Android webView için yazılım desteği

Uygulamamızda kullandığımız webView'deki tüm sorguları değiştirebilmek veya istediğimizi devre dışı bırakabilmek istiyoruz. User-agent i değiştirebildik, ancak mesela x-requested-with konusunda sıkıntımız var. Standart Android webView yerine AdvancedWebView de denememize rağmen istediğimizi yapamadık.

Şimdilik sadece tüm GET sogrularında shouldInterceptRequest sayesinde değiştirebiliyoruz, Ancak POST sorgularında bunu yapamadık. Yani diğer değişle, sorgudaki veriyi öğrenmek ve değiştirebilmek istiyoruz.

Daha farklı bir anlatımla şöyle, webView kullanan bir uygulamamız var. Bu uygulamadan açılan web sitesindeki kayıt linkine, uygulamamıza ait x-requested-with gibi bazı bilgileri göndermememiz gerekiyor.

Bu konuda yardımcı olabilecek profesyonel arkadaşlar arıyoruz.

Beceriler: Android, Java, Mobile App Development

Daha fazlasını gör: android user agent, redirect android webview android java class, android sipdroid java, android rss java, android encryption java, android developersoft wipe android programme java, android apps java script, android app java, android quartz java, android dialer java application, android ipc java, n800 android, android receive sms, android nokia n800, n800 android install, buy android iphone online, android websites, custom android applications, android n800

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #9832987

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $161 teklif veriyor

$210 USD in 3 gün içinde
(94 Değerlendirme)
8.1
seyitdoganx9

Merhaba, Sorurunuzu inceleyip çözebileceğime inanıyorum. Bana burdan mesaj atarak yada skype üzerinden ulaşabilirsiniz. seyitdogancdr skype adım. İyi günler. İş yayınınız için teşekkürler.

$111 USD in 2 gün içinde
(5 Değerlendirme)
2.8