Find Jobs
Hire Freelancers

Mobil Arkadaşlık Sohbet Uygulaması

€30-250 EUR

Kapalı
İlan edilme: 3 yıldan fazla önce

€30-250 EUR

Teslimde ödenir
Ben mobil arkadaşlık uygulaması istiyorum oraya fotograflar atılabilecek eşleşme olabilecek kendi isimleri olmasa bile takma isim kullanabileceği üyelerin üye olurken telefon değilde mail onayı olabilir . Ve içeride vip üyelik satılacak bu üyelik jeton karşılıgı yapılacak jeton para ile alınıp jetonu google play yada appstore ile satın alınabilecek . Uygulama yüklenecek ve reklam cıkılacak tiktok ve instagramdan .
Proje No: 28544968

Proje hakkında

8 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 3 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
8 freelancer bu proje için ortalama €154 EUR teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Bir TARİHLEME UYGULAMASI istediğiniz projenizi inceledim. İnsanların birbirleriyle bağlantı kuracakları ve oradaki ilişkiler için birbirleriyle çıkacakları. Aradığınız şeyle benzer projeler üzerinde çalıştım ve beklentilerinizi aşabileceğime eminim. İstediğiniz sonucu elde edebilirim, iş detaylarını son derece dikkatli okudum ve projeyi çok iyi yapacağımdan kesinlikle eminim. Müşteri memnuniyetinin benim önceliğim olduğuna inanıyorum. SOHBET PENCERESİNE gelip projenizde bu APP'ye dahil etmek istediğiniz özellikleri içeren tüm bilgileri paylaşabilirsiniz. Böylece devam edebiliriz. FREELANCER olarak çalışıyorum ve UYGULAMA GELİŞTİRME ve TASARIM konusunda 7 yıldan fazla deneyime sahibim. Ayrıca muazzam Ön uç ve arka uç bilgisine sahip olun. Bu proje için size tam zamanımı vereceğim ve bu projeyi size zamanında vereceğim. Teşekkürler Shobha,
€300 EUR 15 gün içinde
4,8 (15 değerlendirme)
6,5
6,5
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Kullanıcıların mükemmel eşleşmelerini bulabilecekleri bir arkadaşlık uygulaması istiyorsunuz. İş ilanınıza göre, eğer kullanıcının kendi isimleri yoksa, takma ad kullanabilen üyeler telefonla değil e-posta ile onaylanabilir. Ve VIP üyeliğin içeride satılacağı bu üyelik, jeton karşılığında yapılacak jeton para ile satın alınabilir. İş detaylarını son derece dikkatli okudum ve projeyi çok iyi yapabileceğime kesinlikle eminim. Flört uygulaması gibi benzer projeler üzerinde çalıştım ve beklentilerinizi aşabileceğime eminim. Uygulama aşağıdaki işlevlere sahip olacaktır: • Admin Paneli • Kullanıcı profili oluşturma • Yakındaki eşleşmeleri arama kapasitesi (Coğrafi Konum) • Sosyal medya entegrasyonu • Gerçekleşme olasılığı yüksek olan maçla uygulama içi sohbet • Uygulama içi arama özelliği • Canlı Video Sohbet Özelliğini Entegre Edin • Gerçek zamanlı uyarılar ve Uygulama İçi Bildirimler • Kullanıcının emniyeti ve emniyeti. 5 yıldan fazla deneyime sahip özel bir mobil uygulama geliştiricisiyim. Android, iOS Mobil uygulama geliştirme konusunda zengin deneyime sahibim. - Size optimizasyon, hata düzeltme dahil teslimat sonrası bakım sağlayacağım, atılan özelliklerin silinmesi ve mevcut özelliklerin iyileştirilmesi. -24 * 7 tam destek. -Bugs ve hatasız uygulama. Sonunu dört gözle bekliyorum. Teşekkürler Muzzamil
€135 EUR 14 gün içinde
4,6 (8 değerlendirme)
5,5
5,5
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, ben Xamarin ile Native ve Hybrid uygulamalar geliştiriyorum. Veritabanı olarak Firebase kullanmaktayım. Portfolyomu inceleyebilirsiniz. Detayları benimle paylaşabilirseniz sizinle çalışmayı çok isterim. İyi çalışmalar.
€200 EUR 21 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Sizin için bu siteyi yapabilirim. Detaylandırma ve fiyatlandırma için chat üzerinden iletişime geçebiliriz.
€140 EUR 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Adana, Turkey
0,0
0
Ara 13, 2020 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Bu müşterinin diğer işleri

Sohbet Uygulaması
$30-250 USD
Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.