Kapalı

Sohbet Uygulaması

Sohbet uygulaması yaptırmak istiyorum tinder gibi ama içerik farklı olacak gene üyelikler olacak jetonla birşey satın alınacak vip üyelik gibi bu üyeligi appstore ve googlestoreden para ile alınabilecek . Takma isimler olucak bu uygulama playstore ve appstoreye yüklenebilecek ve instagram tiktok platformunda reklam verilecek .

Beceriler: Mobile App Development, iPhone, Grafik Tasarımı, Android, Çeviri

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Adana, Turkey

Proje NO: #28545016

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $94 teklif veriyor

docpro29

Merhaba Projenizi yayınladığınız için teşekkür ederiz. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için sizinle bazı soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tartışabilmemiz, doğru bir Daha Fazla

$100 USD in 2 gün içinde
(4 Değerlendirme)
4.4
Honeytech92

Üyelik planını farklı bir şekilde uygulayarak tinder gibi bir sohbet edin Son teslim tarihindeki çalışma kalitemle sizi etkilemek için bir şans istiyorum, lütfen sohbet penceresinde daha fazla tartışma için değerli za Daha Fazla

$40 USD in 10 gün içinde
(12 Değerlendirme)
5.5
omerlancer0

Merhabalar, Ben Ömer Size düşük bütçeli çok iyi orta dereceli bir sohbet uygulaması yapabilirim. Başla dediğiniz gibi hemen başlarım.

$50 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Sizin için bu siteyi yapabilirim. Detaylandırma ve fiyatlandırma için chat üzerinden iletişime geçebiliriz.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
halfback05

70 dolar veya 50 dolarda işimi görür sevgiler saygılarsdsafdasfas wwetrewtertregdgfdgfdgfgfgdfgsdgsdfgdsfg

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0