Kapalı

Unity ve C# ile Altıgen Satranç Oyunu Yazma

Merhaba,

Liseden beri arkadaşlarımla satranç ve dama oynamaya meraklıydık. Bir gün bu oyun merakımızı biraz daha ileri götürerek, satranç ve dama benzeri kendi altıgen oyunumuzu oluşturmaya karar verdik.

Oluşturduğumuz oyun, Altıgen bir düzlemde 2-3-4-6 kişilik oynanabilen bir oyun. Taşların hamleleri satranç ve dama oyunlarının karması şeklinde.

Oyunu Unity ve C# programlarını kullanarak yazmaya başladım. Fakat bir Endüstri Mühendislği öğrencisi olarak çok eksiğim olduğundan yardım alamadan bitirebileceğimi düşünmüyorum.

Bu oyunu yazmada yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Beceriler: Android, C# Programlama, Mobile App Development, Unity 3D

Daha fazlasını gör: unity chess, google unity chess project, unity turn based, unity chess tutorial, jqery ve json ile autocomplete, unity 2d c programmer, unity 2d c# programmer, unity 2d c#, unity 2d c, unity 3d c#, unity 3d c, freelance iş öğrenci, freelancer abonelikten nasıl çıkılır, việc làm tuyển dụng nhân viên call center, web サイト の 作り方 の まとめ デザイン 制作 から コーディング 手前 まで, contratar desenvolvedor unity 3d c#, freelance unity 3d c# code, freelance unity programmer c#, logo ve amblem ile ilgili sorular, unity 3d c# coders freelance

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #17642713

Bu iş için 5 freelancer ortalamada €161 teklif veriyor

buraktaban

Selamlar, 7 yıldır Unity ve C# ile oyun geliştiriyorum. Projenizle ilgileniyorum, chat'te detayları konuşabiliriz. Mesaj atarsanız sevinirim. Teşekkürler!

€150 EUR in 5 gün içinde
(9 Değerlendirme)
3.6
alperenemeksiz

Merhabalar, 2015'ten bu yana Android uygulamaları geliştiriyorum ve yayınlıyorum. Şuradan bakabilirsiniz, [login to view URL] Ayrıca oyun geliştirmek en sevdiğim iştir. Daha Fazla

€120 EUR in 10 gün içinde
(2 Değerlendirme)
2.4
tebeye

Proje için algoritma yardımı ve back-end yardımı verebilirim . Proje ayrıntıları için mesaj atabilirsin

€188 EUR in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
€155 EUR in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Egessi

You only need my skills.

€194 EUR in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0