Kapalı

uyguluma için fiyat belirle

yemeksepeti benzeri bir uygulama olacak. kişi e reçetessini okuyacak ilacın bulunduğu ve ona en yakın eczaneler sunulacak. isterse eczanelerde bulunan dermokozmetik ürünleri sipariş edilebilecek ayrıca eczanelerin reklam yapabileceği bir ana sayfa olacak. iki farklı giriş olacak biri eczaneler için diğeri kullanıcılar için .mail ve telefon numarasıyla kayıt seçenekleri bulunacak. kullanıcılarda sepet kısmı bulunacak. abonelik sistemimiz olacak.

Beceriler: Mobile App Development, Backend Development, Front-end Design

Daha fazlasını gör: iki classifieds review, copywriter redaktor tekstów reklamowych artykułów płatny staż zatrudnienie stałe elastyczny grafik wola, kişisel akademik web sayfası tasarım örnekleri, network marketing ürün kataloğu, network marketing ürünleri, tele pazarlama ürünleri, telemarket ürünleri, telemarketing ürünleri, free site template ana sayfa, mobil uygulama reklam, Dự án thầu, Consultadoria, pareceres, área fiscal, contra-ordenacional, urbanismo, registos e notariado, edição e tratamento de imagens, correção de imperfeições, pós-produção de fotos, tratamento de books e ensaios, retoque, konuşarak öğren fiyat, khu đô thị vạn phúc sài gòn, psikoloji öğrencilerinin staj yapabileceği yerler, mobil uygulama fiyat teklifi, tuyển cộng tác viên thu âm sách nói 2018, tuyển cộng tác viên thu âm 2018, último día de ana patricia en despierta américa

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Trabzon, Turkey

Proje NO: #29994932

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $2000 teklif veriyor

ramazanulucay

Merhabalar, Projenizde size yardımcı olabilirim. 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Projenizi dinleyip, size detaylı çözüm sunabilmek için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

$2000 USD / saat tutarından itibaren
(3 Değerlendirme)
3.4