Kapalı

Hep rap hep rap

Günümüzde bilindiği üzere rap müzik baya yaygınlaştı gençler rap yapmak istiyor aralarında gerçekten becerenler var ama imkanları yok maddi yönden bu web sitesinde onlardan video istiyeceğiz ve beğendiklerimize destek çıkacağız iyi yerlere ve dinlenmelere ulaşınca payımızı alacağız bu siteyi kurmak istememdeki amaç bende o gençlerden biriyim rap müzikte iyi olduğumu düşünüyorum ama mikrofon alacak para bile bulamıyorum benim gibi nice gençler vardır bence iyi fikir

Beceriler: Müzik, Ses Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #32311237

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $19/saat teklif veriyor

ckorumaz

I am also a rap listener. And I have a very good ear for music. I will love to do this job. I'm confident. I can say that listening to rap is not a job but a passion for me.

$20 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
P0seidonNY

Lafi uzatmak istemem direk sadede geleyim, bende bir suredir produktorluk yapiyorum tabi daha kendi capimdayim calisacak kimse bulamadim ama boyle bir orgazinasyonda belli bir miktara produktorluk yapmak isterim( uygun Daha Fazla

$20 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
dovuhan

Bende rap müzikle uğraşıyorum fikrin hoşuma gitti böyle bir website yapabiliriz wordpress altyapısıyla bir video paylaşım platformu gibi düşün.

$15 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
demirtasbedirhan

Ögrenciyim pek de vaktim yok yapabildiğimin en iyisini yapmaya calışacağım.Günde 2 saatin yeterli olacağını düşünüyorum.

$20 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0