İptal Edildi

Öğrenci Okul Kayıt – Ders Kayıt Programı

Öğrenci Ad, Soyad, Cinsiyet, Baba Adı, Anne Adı, Doğum Tarihi, Doğum Yeri, Okul Numarası şeklinde (numaraları kendiniz vereceksiniz) toplamda 25 öğrenci kaydı gerçekleştirilerek öğrenci kaydı tamamlanmalıdır.

Sisteme 15 adet birbirinden farklı ders kaydedilmelidir.

Programı açtığımızda kaydedilmiş bu öğrencilerin her birine daha önceden kaydedilmiş dersler arasından 7 tanesi seçilerek öğrencinin dönemlik kaydı gerçekleştirilmelidir. (Her ders için Kredi ve AKTS önemsenmeyecektir) Dersler seçildikten sonra her öğrenci için bu bilgiler ayrıca sisteme kaydedilmelidir ve istenildiğinde de silinebilmelidir.

Kayıt işlemi gerçekleşen öğrencinin bilgileri istendiğinde, formun alt tarafında bulunan listbox da öğrencinin dönemde alacağı ders bilgileri görülmelidir. (visual studio 2010 da çalışabilmeli ve windows fom application olarak yapılmalıdır)

Beceriler: MySQL, Microsoft Access, Visual Basic, C# Programlama

Daha fazlasını gör: cộng đồng freelancer freelancer việt nam, eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, fotonun üstüne yazı yazma programı indir gezginler, freelance iş öğrenci, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışan yönetmenler, freelance çalışanlar, freelance çalışanlar için fatura, freelance çalışanlar için iş bulma rehberi, game đánh bài đổi tiền thật, trường đại học việt đức ở đâu, ingilizce öğrenme programı indir, visual studio 2017 単体テストの作成, i̇stinye üniversitesi dijital oyun tasarımı ders programı

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Antalya, Turkey

Proje NO: #29023123

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $25 teklif veriyor

freelancersandh1

Sizin için eksiksiz özel yazılım, web uygulaması, Android, IOS ve Masaüstü uygulaması geliştireceğim. Ayrıca sizin için özelleştirilmiş botlar da geliştirebilirim. Veya sıfırdan etkili ve verimli bileşenler veya eksiks Daha Fazla

$25 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
1.3