Kapalı

Yazılım Üret

Hi we are a company that works on ecommerce sotware and data center. We want to software to dress model while customer doing online shopping. This work will begin on textile. For example: While customers doing online-shopping, they can change dress' colour on model and can see how it looks like. Off course every data(colour, size ext...) already posted on system.

Merhaba, E-ticaret yazılımları üreten bir firmayız ve bir yazılım istiyoruz. Bu yazılım e-ticaret sistemimize entegre olacak ve bu sayede alışveriş yapan müşteriler alacakları ürünlerin özelliklerini görsel olarak değiştirerek görebilecekler. Örnek olarak t-shirt almak istiyorsunuz. Öncelikle bu tshirt standart beyaz olarak çıkıyor. Siz mavi renk almak istiyorsunuz. Mavi renge tıkladığınız zaman mankenin üzerindeki renk otomatik olarak mavi olacak ve o şekilde alacağınız ürünü görsel anlamda nasıl göründüğünü görebileceksiniz. Bu sistemi yapabilecek bir yazılım istiyoruz. Bununla ilgili maliyet ve zaman olarak bir geri dönüş beklemekteyiz.

Beceriler: .NET, ASP.NET, Windows Sunucu

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #6521157

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $500 teklif veriyor

gokhanonuk

Merhaba şuanda M2M ve Uzaktan sayaç okuma yazılımları yapan bir firmada çalışmaktayım. daha öncelerinde bu tarz çalışmalar isteyen firmalarla çalıştım ve istediklerinizi yapabilirim. fakat sormam gereken birkaç soru ol Daha Fazla

$500 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0