Nesne Yönelimli Programlama Hk. Özel Ders ve Birlikte Proje Yapımı

Kapalı İlan edilme: 2 ay önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı

Merhaba,

Yazılım öğrenmeye başladım ve yeni yüksek lisans programı kazandım ancak kendimi geliştirmem gereken konular var. Eş zamanlı çalıştığım için kendime yeteri kadar vakit ayıramıyorum ve çalışmalarım zayıf kalıyor.

Bu nedenle sadece nesne yönelimli programlama konusu hakkında özel derse ve dönem sonunda yapacağım proje için desteğe ihtiyacım var. Bunu tamamen öğrenme amaçlı yapıyorum. Para verip projemi yapın asla demem. Eksiklerimi biliyorum ve tamamlamam gerekiyor. Bu süreçte bana destek olacak bir arkadaşa ihtiyacım var.

Object Oriented Programming (OOP) C# Programlama .NET Python

Proje NO: #37211130

Proje hakkında

7 teklif Uzak proje Aktif 1 ay önce

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $11/saat teklif veriyor

DevBench

Merhaba, Yazılım öğrenme sürecinizde size yardımcı olabilirim. Nesne yönelimli programlama ve projeniz için destek sağlamaktan memnuniyet duyarım. Size özel dersler ve projenizin geliştirilmesi konularında yardımcı ol Daha Fazla

$12 USD / saat tutarından itibaren
(2 Değerlendirme)
4.5
okangungor78

Merhabalar daha fazla ayrıntıyı ve bilgi seviyenizi öğrenmek amacı ile bir görüşme ayarlamak isterim.

$9 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
tahsinbalci

Merhaba Size hem proje bazlı hemde ders olarak destek olabilirim. c#,flutter,.net üzerinde çalışma yapabiliiriz. teorik ve uygulama destek olabilirim. Sektörel yazılım alanında 25 yıllık deneyim sahibiyim.

$8 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
hasanceke

C++ ve Phyton 'da yardımcı olabilirim. Projenin ne olduğunu öğrenirsem yapıp yapamayacağın konusunda daha da ayrıntı verebilirim.

$10 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
ZorHakan

Merhabalar, Aktif olarak 7-8 yıldır sektörde görev almaktayım. Freelance olarak yürüttüğüm projelerde mevcut. Zaman zaman .Net alanında eğitim verdiğim durumlarda oldu. Yardımcı olmak isterim.

$12 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
zekdere42

Merhaba hocam. 13 yıllık yazılım tecrübesine sahibim . Şuan full-stack olarak çalışmaktayım. .Net üzerinde oop derslerinde yardımcı olabilirim. Detaylı konuşmak için mesajınızı bekliyorum.

$12 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0