Kapalı

Online Görüntülü Terapi Sistemi

Merhaba,

Online görüntülü terapi sistemi ile ilgili yazılım yaptırmak istiyoruz. Yazılımda olmasını istediğimiz özellikler kısaca; randevu alma , ödeme alma, sms gönderme, danışan girişi, danışman girişi, pazaryeri mantığı ile kampanya yönetimi, sıralama ve yönetim girişi ve hepsinin yaptıkları işleri raporlayabilmesi, dosya paylaşımı, online görüntülü, sesli görüşme gibi özellikleri kapsayan bir yazılım düşünüyoruz. Görüntülü ve sesli görüşme kısmı hazır bir sistemin entegresi şeklinde olacak yani sıfırdan yazılmayacak. Herkesin zamanını almamak adına detayları ilgilenenlerle konuşmak istiyoruz.

Bu konu ile ilgilenen ve daha önce bu tür projelerde çalışmış arkadaşlarla görüşmeyi arzu ederiz. Özellikle elinde bu tür modülleri olup hızlı ilerleyebilecekler zaman ve maliyet olarak tercihimiz olacaktır.

Teşekkür ederim.

Beceriler: Web Sitesi Tasarımı, PHP, Grafik Tasarımı, HTML, JavaScript

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #30158232

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $2166 teklif veriyor

raju51279

hi how r u, Kindly provide ur exact details,number pages u needed and reference sites if u have [login to view URL] is a place holder bid,as u didnt provide any project [login to view URL] for ur response. Kindly check our service r Daha Fazla

$1950 USD in 31 gün içinde
(1026 Değerlendirme)
8.6
ramazanulucay

Merhaba, 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Şuan benzer bir proje üzerinde çalışmaktayım. Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isterim. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

$9000 USD in 120 gün içinde
(8 Değerlendirme)
5.1
sundevmar

Merhaba Projenizi gönderdiğiniz için teşekkürler. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için, sizinle proje hakkında bazı noktaları ve soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tar Daha Fazla

$180 USD in 2 gün içinde
(5 Değerlendirme)
3.9
tarikalper

Merhaba istediğinizi yapabilirim. düşündüğünüz modülleride anladım. projenizi asp.net core ve asp.net mvc ile yaparım. online görüşme için neyi entegre etmeyi düşünüyorsunuz.

$1250 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da web sitemizden bana ulaşabilirsiniz.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
meccajans

Merhaba, sizinle dün bionluk üzerinden konuşmuştuk. Orası iptal olduğu için buradan yazıyorum size. Bilginiz olsun

$475 USD in 60 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0