Kapalı

Affiliate System Integratıon Process - open to bidding

Merhaba,

Moeva markasında marketing sorumlusuyum. Affiliate network entegrasyon sürecinde desteğe ihtiyacımız var. Yardımcı olmak istersen bana ulaşabilirsin.

Aşağıda kısaca özet verdim;

CJ diye bir site var, burası da affiliate network sitesi, içerisinde bir sürü affiliate yapan siteler var. Bu affiliate yapan siteler ürün takibi, entegrasyon vs süreçlerle uğraşmak istemediğinden bu CJ'ye üye oluyorlar. Yani süreçlerden CJ sorumlu. Buraya üye olduktan sonra direk affiliate yapan sitelerle iletişime geçeceğim, ve onlarla ayrı olarak fiyat konusunda vs. anlaşacağım.

[url removed, login to view]

YAPILMASI GEREKENLER

​CJ ​sistem ​entegrasyonu ​;​​

​1​-​)​ ​T​racking code integration, adam hazır scripti attı, bunun confirmation page'e tam olarak adam satın alımı onaylandıktan sonra entegre olması gerekiyor.

​2​- ​) ​​Bir de xml formatında bir feed provider yapılması gerekiyor, bizdeki ürün bilgileri vs., burası otamatik olarak güncellenecek şeklinde ​xml yazılım.

Opencart kullanıyoruz, ek olarak test sayfamız yok, o nedenle onun yaratılması da gerekebilir.

Geri dönüşlerini bekleyeceğim,

Teşekkürler

Nalan Büyük

Beceriler: Open Cart

Daha fazlasını gör: o.n.e. network, cj . com, att com, nalan, affiliate network marketing, aca, ye, www network marketing m, ra, opencart integration, haz, cj affiliate, bir site, affiliate feed, affiliate process, open cart feed, xml process, Merhaba, open cart xml, bidding opencart

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #6375075