Kapalı

Bilgisayar görüntüleme ve görüntü işleme

Merhaba ayın sonuna kadar bitirmem gereken proje var Proje ise:Elimde stereopi(yani 2 kamera var) takılı bir raspberry var onun kameralarının kalibrasyonu kodu yazılıp kameralar da obje görüntüsünü takip ediğ objenin x y z(x,y degil) koordinat sistemi ekranda gö[login to view URL] misiniz ? Rasberrye Pycharm yükledim opencv kutuphanesi ve numpy kütüphaneleri yardımcı olabilir .

Lütfen dikkat edin iki kamera var tek kamera kalibrasyonu istemiyorum

Beceriler: OpenCV, Raspberry Pi, Python, Computer Vision, Image Processing

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #32313571

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $820 teklif veriyor

datascientist90

Merhaba iki kameranın obje görüntüsünü takip edip koordinat sisteminde göstereceği şekilde bir model/kod hazırlayabilirim.

$750 USD in 15 gün içinde
(12 Değerlendirme)
5.7
techplusintl

Hi there, ★★★ OpenCV / C / C++ Expert ★★★ 5+ Years of Experience ★★★ I've read requirements and ready to work on your project. We specialize in custom OpenCV installation with complicated integration with GStreamer, C Daha Fazla

$1500 USD in 20 gün içinde
(12 Değerlendirme)
5.3
popovza96

Hello I have 8 years of Computer vision project with raspberrypi. I've finished several raspberrypi project. https://www.freelancer.com/u/popovza96 Looking forward to your response. Thanks.

$700 USD in 7 gün içinde
(3 Değerlendirme)
4.3
sundevmar

Merhaba efendim, Proje gönderisi için teşekkürler, Ayrıntılarınızı kontrol ettik ve projeyle ilgili bazı şüpheleri tartışmak istiyoruz. Benzer çalışma demosunu sizinle de paylaşabilmemiz için bize mesaj da atabilirs Daha Fazla

$330 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0