3D Modelleme

Kapalı İlan edilme: Oct 29, 2014 Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Halen mobil platformlar için bir oyun projesini yürütüyorum. Kod kısmı benim uzmanlık alanım ve neredeyse bitti, ancak oyun için gerekli sahne tasarımını yapamıyorum.

Sahnelerin nasıl gözükeceği taslaklarımda hazır, ayrıca para verip satın aldığım çok sayıda 3D modelim var, ağaçlar, kayalar, mağara vs.

Ayrıca elimde başka bir sanatçının yaptığı örnek sahneler var (tamamen başka bir tema),

Oyun geliştirme ortamı unity 4.6, yani hazırlanan modeller unity (free) içinde açılabilmeli,

Mobil platform olduğu için yüksek kaliteli olmayacak, low poly modeller olacak. Aslında yapılacak iş elimdeki hazır objeleri bir araya getirip sahneleri oluşturmak. Çok fazla sahne yok, ufak ve birbirini tekrar eden sahneler kullanıyorum.

Modelleri 3dMax, Maya, istediğiniz ile hazırlayabilirsiniz, ama free olduğu için blender tercihimdir. Yukarıda belirttiğim gibi kesinlikle unity içine sorunsuz import edilebilmeli.

Türkiye / Ankaradan bir tasarımcı olmalı. Karşılıklı çalışabilmeliyiz. Bu iş ne kadara yapılır bilmiyorum. O yüzden yazdığım proje bütçesine kafayı takmayın, beni yönlendirin.

İlginiz için teşekkürler

3B Modelleme Oyun Tasarımı Maya Photoshop

Proje NO: #6658627

Proje hakkında

7 teklif Uzak proje Aktif Dec 5, 2014

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $357 teklif veriyor

loopcut

Merhaba, Öncelikle projenizde size başarılar dilerim. Ankara'da değil, İstanbul'dayım. Detayları görüşmek isterseniz lütfen mesaj atın. Hoşçakalınç

$555 USD in 10 gün içinde
(35 Değerlendirme)
5.2
dreamsnaper

A proposal has not yet been provided

$263 USD in 10 gün içinde
(18 Değerlendirme)
4.6
Artistry123D

A proposal has not yet been provided

$555 USD in 30 gün içinde
(11 Değerlendirme)
4.5
moidesign

Merhabalar, Keşke daha önceden iletişme geçseydiniz kaya agaç ve benzeri objeleri satın almadan istediğiniz şekil ve ölçüde tasarlayabilrdik. Ama bundan sonraki süreç için birlikte çalışabiliriz. Bende Ankara'dayim. Daha Fazla

$277 USD in 20 gün içinde
(9 Değerlendirme)
4.0
erdncozdmr

Merhaba yeni kayıt oldugum ıcın portfolyo hazırlamadım 2 gun ıcerısınde hazırlayacagım mayada 3d modelleme ve anımasyon yapıyorum sızın ıstedığiniz modellemeleri yapabilirim anca aydında yaşıyorum umarım bi sorun çıkma Daha Fazla

$277 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
DemirGrupDesign

Unity oyun motoru ile daha evvel simülasyon ve android oyun üzerinde tecrübemiz bulunmaktadır. Belirttiğiniz üzere Ankara'dayız.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0