Web Design for Oficce firnuture - Anahtar teslim Web tasarımı

Kapalı İlan edilme: Nov 16, 2013 Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

TURKİSH : Ofis mobilyası alanında hizmet verecek [login to view URL] alan adın altında yayınlanmak uzere bir web sitesi tasarımı yaptırmak ıstı[login to view URL] hazırda bu alan adı altında bır web sitem mevcut fakat alan adına rağmen kullanıcı sayısı oldukça duşuk. google gibi arama motorlarında ikinci el ofis mobilyaları yada ikinci el ofis mobilyası , ikinci el buro mobilyası-ları gibi aramalarda web sitesi adınn avantajına rağmen ılk sıralarda yer alamıyor. Sade bir tasarıma sahıp olmasını istedğim web sitesinin ( örnek olarak [login to view URL] ) seo çalışmasınında yapılması ve ikinci el aramalrında ilk sırada yer almasını istıyorum..Tasarım olarak örnek web sitesi [login to view URL] benzeri ayrıca özellıkle arama motoru dostu sade ve temız ve kolay anlaşılır bir web sitesi tasarımında yardımcı olabilecek freelancer arkadaşların teklifleirni bekliyorum..

ENGLİSH

web site design domain name [login to view URL]

catogory : oficce firnute

web site language : Turkish

seo work : google optimization turkish words example : offic firnuture ( ikinci el ofi mobilyası - ikinci el ofis mobilyaları - ikinci el buro mobilyası..) its importand

Sample design of the website would look like [login to view URL]

I want to deliver a fully finished, ready to use website.

web site must be search engine friendly, definitely. Turkish needs to get higher rankings in the search engines with keywords.

Grafik Tasarımı HTML PHP SEO Web Sitesi Tasarımı

Proje NO: #5136056

Proje hakkında

12 teklif Uzak proje Aktif Dec 23, 2013

Bu iş için 12 freelancer ortalamada $600 teklif veriyor

NewWindow

A proposal has not yet been provided

$315 USD in 7 gün içinde
(159 Değerlendirme)
7.5
freelancerturkey

Hi, This is Gokhan from Turkey. I am professional web developer & designer. I can built an excellent web site for you. I offer 100% satisfaction guarantee!

$1250 USD in 15 gün içinde
(34 Değerlendirme)
6.4
richammond

A proposal has not yet been provided

$611 USD in 20 gün içinde
(69 Değerlendirme)
5.7
freevj

Hello, Thank you for posting this job opportunity. I am interested in this great assignment. My Credentials include: - Creative website & software developer with 5+ years work experience. - Designed Website Daha Fazla

$500 USD in 10 gün içinde
(1 Yorum)
2.6