Kapalı

İş ve Cari Takip CRM Yazılımı

Şirketimizin arka planında rapor almak, iş ve hesap takiplerini yapabilmek için bir yazılım ihtiyacımız vardır. Sistemin Web tabanlı olmasını istiyorum uzaktan bağlantı yapılabilmesi için, tavsiyelerinize de açığım.

Ekli dosyada çalışma detaylarını bulabilirsiniz.

Beceriler: AJAX, ASP, PHP, Yazılım Mimarisi

Daha fazlasını gör: m.r.i. software, $l, cari, arka, uzaktan, istiyorum, vard, nda crm, crm plan, software nda, nda software, aspnet crm bidding, crm crm, crm lead, crm workflow, recruitment crm, buy web based crm, bid crm system development, microsoft crm migration

İşveren Hakkında:
( 2 değerlendirme ) ISTANBUL, Turkey

Proje NO: #5404563

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $1868 teklif veriyor

ByBugu

Bir öneri henüz sağlanmadı

$1666 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kurtitasarim

Mandalin bilişim olarak referanslarımızı incelerseniz yaptığımız büyük projelerin arkasında durduğumuzu görebilirisiniz. İstediğiniz projenin en iyi şekilde sonlanıp tarafınıza teslim edileceğini temin ederiz.

$2333 USD in 90 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
tasarlaweb

merhabalar projenizi detaylı anlatabilirseniz daha net bir çalışma şekli çıkaratabiliriz. tam olarak işleyişinizi bilmek ve ona özel bir mimari geliştirmek gerekir.

$2222 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
iburakbardakci

Bilgisayar Mühendisiyim. Bir üniversitede php tabanlı site yazıyorum ekders ve maaş sistemi üzerine otomasyonlar yaptım. Bu projeyi en iyi şekilde yapacağımdan kuşkunuz olmasın. İyi günler.

$1250 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0