Kapalı

Yazılım Üret

Wordpress keremiya v4 temasıyla bir film/video sitesi yapacağım bunun için özelleştirilmiş bir player'a ihtiyacım var. İstediğim özellikler aşağıdaki gibidir:

İlk etapta videoları çeşitli video paylaşım sitelerine yükleyeceğim (youtube, dailymotion, metacafe, [url removed, login to view], veoh, vimeo, vb.) ve bu paylaşım sitelerinden çağıracağım videoları. Ancak duruma göre video streaming hosting alınıp buradan da video çağırma opsiyonu bulunmaktadır.

Player bu videoları mümkün olan en hızlı bir şekilde çağırabilmeli ve mümkün olan bütün platformlarda (android, ios, ve windows işletim sistemleriyle uyumlu olması şarttır) oynatabilmelidir.

Videoları hd olarak yükleyeceğim (720p ve 1080p) Bununla birlikte player'dan video için 360p, 480p, 720p ve 1080p kalitesi seçilebilir olmalıdır.

480p kalitesi, "otomatik kalite" olarak seçili gelmelidir, izleyici dilerse diğer kaliteleri de player üzerinden seçebilmelidir.

Player'da 4:3 ve 16:9 görünüm boyutları izleyici tarafından butonla seçilebilir olmalıdır.

Player'a altyazı dosyası eklenerek altyazılı oynatma imkanı konulmalıdır. Özellikle .srt uzantılı altyazı desteği mutlaka olmalıdır. Diğer uzantılar olmasa da olur. Bu altyazı dosyaları wordpress dizinine upload edilecek ve player bu dizinden alacağı altyazı dosyasıyla video sitesinden çağırdığı videoyu birleştirip birlikte oynatabilecektir.

Player'a videolar gerektiğinde part part olarak eklenebilmelidir. Kullanıcı player içinden part seçimi yapabilir veya isterse tek part izle seçeneği ile tüm partları peşpeşe izleyebilir.

Embed özelliği bulunmalı ancak bu özelliği yalnızca admin kullanabilmelidir.

Video dosyaları indirilmeye karşı belli bir indirme önlemli olmalıdır. Normal izleyiciler indirememelidir.

Videonun çekildiği siteye dair mümkün mertebe bir iz olmamalıdır (Youtube'dan çekilen videoda sağ altta youtube logosu çıkma durumu gibi durumlar minimum olmalı, mümkünse hiçbir iz olmamalıdır)

Player canlı renklere ve cezbedici bir tasarıma sahip olmalıdır.

Beceriler: JavaScript, PHP, WordPress

Daha fazlasını gör: wordpress l, vimeo tv, $l, h&m, h & m, video ma, upload er, taraf, payla, ios wordpress, inde, upload dailymotion youtube, ios upload video, youtube player android, youtube player ios, android embed, android wordpress admin, video hosting android, video metacafe dailymotion, wordpress ios android

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) İzmit, Turkey

Proje NO: #6741052