Kapalı

ASP.NET Script i PHP ye çevirme

ASP.NET olan biuygulamamızı php wordpress te kullanılmak üzere çevrilmesini istiyoruz.

Beceriler: PHP, ASP.NET, WordPress , HTML, Web Sitesi Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) TEKİRDAĞ, Turkey

Proje NO: #24078244

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $198 teklif veriyor

Siddhartha1232

Hello Sir Greetings of the day! I have gone through the project specification. I have prior experience with similar types of stuffs. let me know so we can discuss, Thank you

$100 USD in 7 gün içinde
(23 Değerlendirme)
3.6
vplsapp

Selam Projenizin gereksinimlerini gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınızı inceliyoruz ve anlıyoruz. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi açıklığa kavuşturmak için sizinle bazı soruları tartışmak istiyoruz. A Daha Fazla

$100 USD in 3 gün içinde
(1 Yorum)
2.4
ademgurler

Merhaba, Yaklaşık 9 yıldır web yazılımı konusunda çözümler üretiyorum. Yüzlerce projede çalışmalarım bulunmaktadır. Düşünürseniz size de yardımcı olabilirim. Benimle iletişim kurabilirsiniz.

$250 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
0.0
ofke

Referans ve iletişim bilgilerimi [login to view URL] adresinden inceleyebilirsiniz. Eğer İstanbulda yaşıyorsanız yüz yüze görüşebiliriz.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
solusienna

Merhaba, yaklaşık 5 yıldır grafik tasarım ve website yapımı ile uğraşmaktayım. Projenizi okudum ve yapabilirim. İsterseniz daha fazla detay için konuşabiliriz.

$500 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
aligunduz2008

Merhaba, Asp.Net ve PHP'de Bootstrap olsun wordpress olsun birçok internet sitesi yaptım. İstediğiniz şeyi kolaylıkla ve hızlıca yapabilirim. İlgilenirseniz iletişim kurabilirsiniz.

$250 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
buglss

Bu tabikide mümkün. Bunun için kaynak kodlara ve veritabanına erişmem gerekli. Erişim verildikten sonra adım adım mevcut yapı wordpress ortamına aktarılır.

$150 USD in 45 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
furkanakyuz

Merhaba, yaklaşık 3 senedir website yapımı ile uğraşmaktayım. Projenizi okudum ve [login to view URL] önceden bir çok projeyi çevirdim.

$90 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0