Bana bir web sitesi oluşturun - Wordpress ve Script

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Selamlar,

Fiyat teklifi almak istiyorum. Ne istediğimden bahsedeyim.

İki farklı sayfa tasarımı istiyorum. Birisi aynı şu şekilde olacak:([login to view URL]) Bu tarz bir harita üzerine veri girebileceğim, kutucuklardan arama yapıldığında haritada lokasyonu gösterecek ve girilen bilgiyi verecek. Bunun direk aynısını kopyalasan bile kâfi çünkü aynı amaç için kullanacağım.

Öte yandan ikinci site içinde şöyle bir tasarıma ihtiyacım var:([login to view URL]) Bunda düzenlemeler gerekiyor ama genel olarak sayfanın işlevi bunun gibi bir haritada veri gösterecek şekilde olacak.

Grafik işlerinin tümünün sana ait olduğunu hatırlatayım, benim pek bir bilgim yok.

Saygılarımla

PHP HTML WordPress Web Sitesi Tasarımı Grafik Tasarımı

Proje NO: #21800601

Proje hakkında

7 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 7 freelancer ortalamada €312 teklif veriyor

michealperfect

Merhaba, Ben Profesyonel ve Hızlı Web Sitesi Programcısı / Tasarımcısıyım, projenizi yapmaya hazırım. Projenizle ilgili zamanında profesyonel olarak yapmak için daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Laravell, Shopify, Wo Daha Fazla

€400 EUR in 5 gün içinde
(213 Değerlendirme)
7.1
mobileexpert1235

﴾✦ Dear Client ✦﴿. I'm Meng from China. I am a WordPress expert, I can solve this project perfectly. Currently, My timezone is very flexible for you. I hope a good interview with you. thanks.

€150 EUR in 7 gün içinde
(14 Değerlendirme)
5.4
hsynucak

Örnek sitelere benzer çalışmalar yapılır sorun yok ancak harita kullanımını google ücretli veriyor harita kullanabilmeniz için google haritalarda hesap açmanız gerekir.

€500 EUR in 7 gün içinde
(2 Değerlendirme)
4.8
RachitGroup

⭐⭐⭐⭐⭐ Merhaba, projenizin iş detaylarını okudum ve bu projeyi çok iyi yapabildiğimden kesinlikle eminim, 5 yıldan fazla deneyime sahibim. Freelancer.com'da 5 Yıldızlı Rating⭐⭐⭐⭐⭐'ye sahibim Ben Sağlarım - - Müşterileri Daha Fazla

€450 EUR in 7 gün içinde
(7 Değerlendirme)
4.2
dinlazyazilim

Merhabalar tüm bu verileri çekebileceğimiz database mevcutmu. Yoksa panelden sizmi gireceksiniz. Gerekli bilgi için lütfen sohbet sayfasından bize yazınız

€250 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
serhataltun444

Front-End (Bootstrap,HTML,Css) & Back-End (PHP,MySQL,PDO) & Linux Developer Web Developer & Wordpress Developer & Linux Developer and Computer Repair, Maintenance.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% EUR
(0 Değerlendirme)
0.0