Kapalı

Bana bir web sitesi oluşturun - Wordpress ve Script

Selamlar,

Fiyat teklifi almak istiyorum. Ne istediğimden bahsedeyim.

İki farklı sayfa tasarımı istiyorum. Birisi aynı şu şekilde olacak:([login to view URL]) Bu tarz bir harita üzerine veri girebileceğim, kutucuklardan arama yapıldığında haritada lokasyonu gösterecek ve girilen bilgiyi verecek. Bunun direk aynısını kopyalasan bile kâfi çünkü aynı amaç için kullanacağım.

Öte yandan ikinci site içinde şöyle bir tasarıma ihtiyacım var:([login to view URL]) Bunda düzenlemeler gerekiyor ama genel olarak sayfanın işlevi bunun gibi bir haritada veri gösterecek şekilde olacak.

Grafik işlerinin tümünün sana ait olduğunu hatırlatayım, benim pek bir bilgim yok.

Saygılarımla

Beceriler: PHP, HTML, WordPress , Web Sitesi Tasarımı, Grafik Tasarımı

Daha fazlasını gör: web set squeeze page wordpress, web server memory usage wordpress, web design contractor needed wordpress melbourne, web page table layout wordpress, web design bed breakfast wordpress booking service, web development san francisco wordpress, web freelance hour rate wordpress forum, web scraper auto post wordpress, web service api cj wordpress, web sitesi arka plan resimleri, design portfolio web fullscreen template free wordpress flash, web sitesi ihtiyac, web sitesi projesi, web design modify custom wordpress, bedava web sitesi kur, bir web, freelance çalışma şartları, ücretsiz web sitesi nasıl yapılır, web sitesi örnekleri, giai đoạn chuẩn bị đầu tư dự án xây dựng

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Klusov, Slovakia

Proje NO: #21800601

Bu iş için 7 freelancer ortalamada €312 teklif veriyor

michealperfect

Merhaba, Ben Profesyonel ve Hızlı Web Sitesi Programcısı / Tasarımcısıyım, projenizi yapmaya hazırım. Projenizle ilgili zamanında profesyonel olarak yapmak için daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Laravell, Shopify, Wo Daha Fazla

€400 EUR in 5 gün içinde
(213 Değerlendirme)
7.1
mobileexpert1235

﴾✦ Dear Client ✦﴿. I'm Meng from China. I am a WordPress expert, I can solve this project perfectly. Currently, My timezone is very flexible for you. I hope a good interview with you. thanks.

€150 EUR in 7 gün içinde
(14 Değerlendirme)
5.4
hsynucak

Örnek sitelere benzer çalışmalar yapılır sorun yok ancak harita kullanımını google ücretli veriyor harita kullanabilmeniz için google haritalarda hesap açmanız gerekir.

€500 EUR in 7 gün içinde
(2 Değerlendirme)
4.8
RachitGroup

⭐⭐⭐⭐⭐ Merhaba, projenizin iş detaylarını okudum ve bu projeyi çok iyi yapabildiğimden kesinlikle eminim, 5 yıldan fazla deneyime sahibim. Freelancer.com'da 5 Yıldızlı Rating⭐⭐⭐⭐⭐'ye sahibim Ben Sağlarım - - Müşterileri Daha Fazla

€450 EUR in 7 gün içinde
(7 Değerlendirme)
4.2
OzanGnc

Merhaba İşinizi yapabilirim.7 senelik tecrübem mevcut ve türkiyede üst düzey bir hosting firmasinda hosting destek uzmanı olarak çalışı[login to view URL] hosting hem yazılım kısmında yardımcı olabilirim.

€200 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
dinlazyazilim

Merhabalar tüm bu verileri çekebileceğimiz database mevcutmu. Yoksa panelden sizmi gireceksiniz. Gerekli bilgi için lütfen sohbet sayfasından bize yazınız

€250 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
serhataltun444

Front-End (Bootstrap,HTML,Css) & Back-End (PHP,MySQL,PDO) & Linux Developer Web Developer & Wordpress Developer & Linux Developer and Computer Repair, Maintenance.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% EUR
(0 Değerlendirme)
0.0