Kapalı

Bana bir web sitesi tabanlı online veya offline uygulama yapabilecek deneyimli bir arkadaş arıyorum. I am looking for an experienced friend who can make me a website based online or offline application.

Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar.

istediğimiz uygulama [login to view URL] detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz.

Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

Beceriler: PHP, Web Sitesi Tasarımı, Grafik Tasarımı, HTML, Video Servisleri

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Adana, Turkey

Proje NO: #23534582

Bu iş için 3 freelancer ortalamada €133 teklif veriyor

ganesh055

Hello there, I am experienced and professional website designer & developer. I have a good team of young techies with experience in :- 1. Development of softwares in Php/Python 2. Social media plug-in’s, tools 3. E- Daha Fazla

€140 EUR in 7 gün içinde
(5 Değerlendirme)
3.1
oky55

Merhaba, web uygulama geliştirme uzmanıyım. Detayları konuşmak isterim. Süre temsilidir.

€120 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
turkcanmetin

videoyu izledim. bu proje 250 usdye yapılmaz. fiyat ve zaman belirlemek icin whatsaptan ulasabilirsiniz. sifir besyuz otuz yedi, dortyuz doksan uc, yetmisyedi atmisalti

€140 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0