Devam Ediyor

Barcelona istatistik ve canlı maçlar

Barcelona futbol takımı ile ilgili istatistikleri Wordpress web sitemde yayınlayabilmem için eklenti yaptırmak istiyorum.

Örneğin; Gelecek haftalardaki maçları, güncel puan durumu tablosu,

-oyuncuların istatistiklerini ve özelliklerini içerir ayrı yazılar oluşturulacak,

-her karşılaşma için etkinlik şeklinde ayrı yazılar oluşturulacak ve maç esnasındaki (gerektiğinde api ile veriler çekilebilir) verileri anlık güncelleyecek. Bu güncellemeler otomatik olacak yani veriler elle girilmeyecek.

Bu şekilde fiyat verebilir misiniz?

Beceriler: PHP, WordPress , HTML, CSS, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını gör: barcelona adult entertainment, inurllinks hotel barcelona, flash designers barcelona, joomla futbol, 3ds barcelona model, idea factory barcelona, spanish dutch barcelona, illustration companies barcelona, freelance barcelona oscommerce, futbol linux, php mysql barcelona, official slogans barcelona spain, market research freelancer barcelona, english copywriter barcelona, idea factory world barcelona, digitalisimo barcelona, barcelona slogans, barcelona graficdesign, flash developer barcelona, animation companies barcelona

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Bartin, Turkey

Proje NO: #25283690

Seçilen:

ixCode

Merhaba. Projeyi maksimum 2 gün içerisinde geliştirip, teslim edebilirim. Daha sonra yazılımdan kaynaklı bir sorun olması halinde ücretsiz destek veriyorum.

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 20%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(0 Değerlendirme)
0.0