Kapalı

Bir websitesindeki verilerin sql halinde indirilmesi

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $51 teklif veriyor

$222 USD in 10 gün içinde
(3 Değerlendirme)
3.6
melihozturktr

Merhaba, Gelen veri biçime göre verileri SQL dosyası haline getirerek teslim edilebilirim. Ancak öncesinde verilerin nasıl geldiğine bakmam gerekmektedir. Not: Belirtilen teslim süresi işe bağlı değişebilmektedir. Daha Fazla

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
yasin52200

Proje sürekli çalışan bir sistemmi olucak yoksa tek seferlik veriler sql formatında indirilicek. Siteyi gönderirseniz hemen başlayabilirim.

$25 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Plutonce

Anladığım kadarıyla verileri .sql uzantısı olarak istiyorsunuz. İstediğiniz verilerin bulunduğu siteyi gönderirseniz sevinirim.

$25 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
iampixel

Merhaba, daha önce yazdığım scriptler ile bir çok web sitesinden veri çektim en son bu çalışmayı [login to view URL] sitesi için yapmış olup 3000 adet veri ve her kayıda ilişkin görselleri indirdim. Sizin içinde benzer çalı Daha Fazla

$22 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
delideha

Siteden siteye değişmekle beraber, yapısal siteleri istediğiiniz şekilde indirebilirim. sadece sql değil diğer formatlarda da çıktı verebilirim. Ayrıca nedenini sormam :)

$35 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
croizer

PHP ve Mysql Programlama dilinde 5 yılı aşkın bir tecrübem var. Vereceğiniz işi kusursuz bir şekilde yapabilirim. İyi çalışmalar.

$30 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
emiremen

İstediğiniz verileri sql olarak indirmenize yardımcı olabilirim. PHP, ve MySQL bilgim var eğer siteniz MySQL kullanıyorsa kolaylıkla halledebilirim.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0