Kapalı

Build a Website Urgently - 2 - open to bidding

[login to view URL] sitesini (Açık kaynak kodludur.) kendi içinde kuracak satranç omline eğitim sitesi kurmak istiyoruz. ekte proje var 1) Satranç eğitim sitesi yapılacaktır. 2) İçerisinde java chess tabanlı uygulama olmalı. Bu uygulama açık kaynak kodlu olarak siteye gömülebilir. 3) Site eğitim (Adım) seviyeleri şeklinde düzenlenecek. 4) Satranç uygulama sitesi lichess, eğitim sitesine bağlanacak. 5) lichess açık kaynak kodlu bir sitedir. 6) Eğitim sitesi ve lichess entegre şekilde çalışmalıdır. 7) Site tamamlandıktan sonra yıllık bakım ve teknik destek anlaşması mecburidir. 8) Teklif dışında yıllık bakım ve teknik destek ücretinizide lütfen belirtin. 9) Tüm site pprojesi türkçe olarak yazıldı. Daha sonra diğer dillerde ekleneceği için kolay çeviri altyapısı olmalı. 10) Satranç yapay zekası olarak stockfisch motoru kullanılmasını istiyorum. Seviye 1-8 e kadar aynı lichess sitesinde ki gibi olmalı.

Beceriler: MySQL, PHP, Yazılım Mimarisi, Web Sitesi Tasarımı, WordPress

Daha fazlasını gör: proje sitesi

İşveren Hakkında:
( 20 değerlendirme ) Indore, India

Proje NO: #10790984

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $1062 teklif veriyor

GenuineSoft

Hi there? I have review your requirement and I am make sure will do this job for you. Can we discuss in details now? Look forward your response. "Thanks"

$1000 USD in 20 gün içinde
(85 Değerlendirme)
7.2
ikshitkakkar

We at Aim2Excel are a never ending stream of solutions to your problems cascading each and every aspect of IT solutions right from creating your website or mobile app from scratch to making it the most visible always, Daha Fazla

$750 USD in 10 gün içinde
(18 Değerlendirme)
4.7
$1666 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
marconovaes

A proposal has not yet been provided

$833 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0