Kapalı

Flow Player Reklam Entegrasyonu

Merhaba... Flow Player'ın Flash ve HTML5 sürümleri için google reklamları yayınlamak istiyoruz. Başında ortasında ve sonunda olmak üzere google reklamları çıkacak şekilde ayarlanması gerekiyor. Elinizde çok daha iyi bir player olabilir bu mantıkla çalışan yada flow player'ı güncelleyebilirsiniz. Elimizde istediğimiz mantıkta çalışan bir örnek vardır. Lisans problemi dolayısıyla yenisini yaptırmamız gerekiyor. İş çok acildir.

We want to integrate FlowPlayer google ads. The first piece in the middle and the end. This should be done for both HTML5 player flash player. An example of the construction of the work we do is working will be simple. Because of the copyright can not use the JS file. You can take as an example look at the JS file, but must be done in different ways.

BTW If you have a different suggestion, such as HTML5 and Flash Player can run ads on google .. we can evaluate this..

It is very urgent.

Beceriler: Mühendislik, HTML, JavaScript, MySQL, PHP

Daha fazlasını gör: mant, html5 player, html5 player google, flash player html5, Merhaba, player flow, flow player disable click, flash reklam, drupal flow player, custom flow player, player f, flv player g, add flow player clipshare, flow player bug, flow player problem, flash player player, joomla flow player loop, flow player, flow player development

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #7454709