Kapalı

Hazır web sitesi iyileştirme işlemleri

Halihazırda bulunan bir web sitesinin eksik yönlerinin geliştirilmesine, iyileştirilmesine ve güvenli hale getirilmesine ihtiyacım var.

Bir girişim projesi olup yardımcı olacak arkadaşın ve projenin performansına göre uzun vadede çalışabilme imkanımız olabilir.

ÖNEMLİ !!! Proje çoğunluğu beraber çalışma gerçekleştirilecektir. Proje güvenliği ve birlikte daha verimli çalışabilmek adına Ankara Sincan/Etimesgut bölgesine ulaşım sağlayabilecek arkadaşların ilgilenmesi gerekmektedir.

- Site php ile kodlanmış olup mysql veritabanı kullanmaktadır.

- c2c pazaryeri modeli projesidir. (Alıcı ve satıcıyı buluşturan bir proje)

- Site ile ilgili ayrıntılar son aşamada verilecektir.

NOT: Siteyi kendi çabalarımla yalnız başıma kodladım ancak bir yere kadar. Eminim ki yanımda deneyimli birisi olsa çok daha hızlı ve verimli ilerleme sağlayabilirim. Başlangıçta belki cüzi miktarlarda ödeme yapabilirim ancak projeye güvenim tam ve sizin de güvenmeniz ileride sizi de mutlu edebilir :)

Beceriler: PHP, MySQL, Önyükleme, CSS, Web Güvenliği

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Eskişehir, Turkey

Proje NO: #29756621

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $181 teklif veriyor

makeyourtomorrow

Dear, Sir! I am Mario, professional Full Stack engineer with 8+ years experiences in Web & Mobile hybrid app developement. As a professional freelancer, I've read the job descriptions carefully. I have enough skills an Daha Fazla

$155 USD in 7 gün içinde
(24 Değerlendirme)
6.1
sundevmar

Merhaba Projenizi gönderdiğiniz için teşekkürler. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için, sizinle proje hakkında bazı noktaları ve soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tar Daha Fazla

$220 USD in 4 gün içinde
(8 Değerlendirme)
4.7
eyazilim

eticaret te yeteri kadar uzmanlığım var. pazaryeri entegrasyonları ve muhasebe sistemleri de dahil çalışmak dileği ile

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muammerdortyol

proje detayları konsunda bilgi verirseniz gerekirse sıfırdanda kodlarız yada birlikte yaparız. PHP konusunda dinamik olarak admin paneli de dahil olmak üzere loglama kayıtlarınıı dahi tutarak yazarız. detaylar için lüt Daha Fazla

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muhammedkorkmaz1

Hello, Turkey in a corporate company website. You can visit our site. www.capayazilim.com. We prefer to provide the best service by making your transactions with care and in a short time.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0