HotSpot Yönetim Yazılımı

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba,

İşletmelere satışını yapmak üzere firmama ait markasını oluşturacağımız; bulut tabanlı, 5651 loglama ve hotspot ürünü sunmak istiyorum. Az çok bildiğim kadarı ile free radius üzerine bulut tabanlı acces point üzerinden veya mikrotik gibi cihazlarla radius server ilişkilendirilebiliormuş. Ücretsiz sunulan PfSense,Zywall, Phpmixbill, veya farklı alternatif ücretsi yazılımlar editlenebilir. Müşteri kendi yönetim paneli üzerinden oturum açma ve erişim bilgilerini girebileceği bir sistem olması gerekli.

Faturalandırma sistem olmayacak sadece HotSpot, İnternet loglaması, kısıtlama ve hız sınırlandırılması gibi basit hotspot işlevleri olacak.

TCKN doğrulama ile giriş, sosyal medya hesapları ile giriş, sms doğrulamalı giriş veya sisteme yüklenecek TCKN bilgileri ile giriş yapılabilecek bir hotspot olacak müşteri bu ayarları kendi panelinden yapabileceği bir sistem. İnternet loglarını bulut tabanlı panelden görebilecek izleyebilecek anlık oturumları görebilecek. Free sistemlerde bulunan genel özelliklerin tümü olabilir.

Kısacası genel Proje hotspot Yazılımının editlenmesi(Ücretsiz Hotspot yazılımları üzerinden) müşterinin kullanacağı arayüz ve radius server ile ilişkilendirilip ana admin panelinin yönetim paneli hazır halde teslimi şeklinde olacak.

Teşekkürler,

PHP Linux UNIX Local Interconnect Network (LIN) Cloud Networking

Proje NO: #25724461

Proje hakkında

3 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $3570 teklif veriyor

vplsapp

Selam Projenizin gereksinimlerini gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınızı inceliyoruz ve anlıyoruz. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için sizinle bazı soruları tartışmak istiyoruz. Ardından, Daha Fazla

$240 USD in 3 gün içinde
(1 Yorum)
2.4
huseyinozkilic

Merhaba, kurumsal firmalar için ERP ve CRM geliştiriyoruz. İsterseniz projeniz için yardımcı olabiliriz.

$9000 USD in 120 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ahmettbozkurt

Merhaba, Eğer programlama dili konusunda bir takıntınız yok ise ben bu çalışmayı 60 gün içerisinde tamamlayabilirim.

$1470 USD in 60 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0