Kapalı

Humhub için sosyal paylaşım modulü

Aslında [login to view URL] adresinde bir modul mevcut. Sorun bu modulü kullanarak facebook'a bir gönderi gönderdiğimde, [login to view URL] şeklinde bir ön izleme ve de hedefte böyle bir görüntü oluşuyor.

Oysaki isteğim içerikten bir kısım veya içeriğe ait varsa bir resmi göndermesi, bu konuda verdiğim github adresi üzerindeki yapıda bir değişiklik sağlanabilir mi? Ya da ana yazılım humhub için yeni bir paylaşım modulü yazma konusunda bir çalışma yapacak kişi var mı?

Beceriler: PHP, HTML, Web Sitesi Tasarımı, MySQL, Grafik Tasarımı

Daha fazlasını gör: freelance nasıl çalışılır, freelance serbest çalışma, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, freelance çalışma ilanları, freelance çalışma koşulları, freelance çalışma siteleri, freelance çalışma şartları, freelance çalışılan siteler, freelance çalışın, freelancer com nasıl çalışılır, freelancer çalışma nedir, freelancer çalışma yöntemleri, serbest çalışma freelance, serbest çalışma siteleri, việc làm graphic designer tại đà nẵng đà nẵng, việc làm interior designer architect tại đà nẵng đà nẵng, việc làm personal assistant to tại đà nẵng đà nẵng, việc làm php developer tại đà nẵng đà nẵng

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Balıkesir, Turkey

Proje NO: #23802275