Kapalı

Laravel E-ticaret sitesine kargo ve pazaryeri entegrasyonu

Merhabalar, Laravel ile kodlanmış bir e-ticaret sitesi açıyoruz. 3 ayrı dilde yayın yapacağız. Yurt içi ve yurtdışı satış noktalarımız mevcut olduğu için sisteme kargo ve pazaryeri entegrasyonu eklemek istiyoruz.

Yurtiçi

Pazaryeri: N11 - Trendyol - Gittigidiyor - Hepsiburada - Facebook

Kargo: MNG

Yurt Dışı

Pazaryeri: Etsy - Amazon - Ebay - Facebook

Kargo: DHL

Sitemizdeki yönetici ara yüzü;

[login to view URL] Türkçe,

[login to view URL] İngilizce,

[login to view URL] Fransızca gibi.

Sitemizin ara yüzü;

[login to view URL] Türkçe

[login to view URL] İngilizce

[login to view URL] Fransızca gibi.

İstenilen:

Ürünlerin seçilen dildeki varyasyonunun, seçilen pazaryeri veya pazaryerlerine yüklenebilmesi gereklidir.

Yüklenen ürünlerin stok takibini web sitemizin ara yüzünden yapabilmeli, aynı şekilde gelen siparişleri kendi web sitemizin yönetici panelinden görebilmeliyiz.

Farklı pazaryerlerinden gelen siparişleri sitemizdeki stok sayısından düşebilmeli ve güncel stok durumunu pazaryerlerinde gösterebilmeliyiz.

Kargo entegrasyonunda da aynı şekilde hangi ürünün hangi şubeden hangi kargo aracılığı ile gönderileceğini seçebilmeliyiz.

Gönderi kodu girilen ürünün kargo takibini web sitemiz üzerinden anlık olarak gösterebilmeliyiz.

Web sitemiz modül sistemi üzerine çalışmaktadır. Entegrasyonu modülü altında hepsini bir arada da ekleyebilirsiniz, her özellik için bir modül de yazabilirsiniz. Bu işlem tamamen sizin kararınıza bırakılmıştır.

Süre olarak maksimum 1 ay öngörüyoruz.

Beceriler: PHP, Laravel, MySQL

Daha fazlasını gör: e ticaret, e-ticaret, freelance e ticaret yazlm, freelance e ticaret, bootstrap e ticaret free template, e ticaret freelance, laravel e-commerce, hazır e-ticaret paketleri, e ticaret nedir, e ticaret sitesi kurmak, e ticaret sitesi kurmak için gerekli evraklar, e ticaret sitesi fiyatları, laravel e-commerce restful api, e ticaret nasıl yapılır, e ticaret sitesi nasıl kurulur, e ticaret paketleri, ücretsiz e ticaret, e ticaret sitesi kurmak maliyeti, laravel e-wallet, e ticaret siteleri

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Kazan, Russian Federation

Proje NO: #29518816