Kapalı

Açılır listelerden oluşan bir program yaptırmak istiyorum

Ekran görüntülerini paylaştığım programımızın web, mobil ve masaüstü çalışmasını yaptırmak istiyorum. kısaca "windows gezgini" gibi düşünülebilir, Tıkladıkça açılan bir liste ve en son bir htm sayfası.

Beceriler: PHP, Grafik Tasarımı, HTML, Web Sitesi Tasarımı, Yazılım Mimarisi

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #28817149

Bu iş için 7 freelancer ortalamada €216 teklif veriyor

ramazanulucay

Merhaba, 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

€250 EUR in 7 gün içinde
(7 Değerlendirme)
4.5
HKaraarslan

Merhaba, Bahsettiğiniz programın her 3 platformda da kullanılabilmesi için web projesi olarak tasarlanması en uygunu olacaktır. Detaylı görüşmek için lütfen iletişime geçiniz. Teşekkürler.

€250 EUR in 20 gün içinde
(4 Değerlendirme)
4.4
ShikhaWC1

Merhaba efendim, İş ilanınızı inceledim ve sizinle çalışmakla çok ilgilenmeye başladım. Ben bu alanda uzmanım. Daha önce bunun gibi birkaç proje yaptım. Projenizi tamamlamak ve sizinle uzun vadeli bir ilişki kurmak Daha Fazla

€200 EUR in 2 gün içinde
(2 Değerlendirme)
1.3
feaxer8

Merhabalar bahsettiğiniz listelemeyi web,mobil, ve masaüstü olarak yazabilirim sadece iletişime geçmeniz yeterlidir. iyi günler dilerim.

€250 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
OrcunSerin

Merhabalar daha detaylı bilgi vermeniz durumunda size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. daha önce yaptığım benzer projerlerim oldu,eğer iletişime geçebilirsek detayları görüşebiliriz. iyi günler dilerim.

€170 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
haromaro

Merhabalar ben Harun, 6 yıldır profesyonel olarak yazılımlar geliştirmekteyim. Asp.net Core, Ionic Framework, Angular, Vue.js, Php uzman olduğum bazı teknolojiler. Yaptığım projeler genelde sosyal portallar, şirket içi Daha Fazla

€250 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ZorHakan

Merhaba, Deteylı bilgi almak ve yardımcı olmak isterim. Geri dönüşünüzü bekliyorum. İyi Çalışmalar.

€140 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0