Kapalı

WP Multisite Woo

Merhaba.

Worpdress Multisite şeklinde kullandığımız [login to view URL], [login to view URL], [login to view URL] mağazalarımız için;

[login to view URL] 'a eklediğimiz bir ürünün diğer tüm [login to view URL]ı.com şeklindeki multisite ağımızdaki mağazalarda senkronize olmasını, Stok, kategori, varyant gibi tüm bilgilerin ağda bulunan mağazalarda yayınlanmasını, ürünün satılması durumunda gene ağda bulunan mağazalarda stoktan düşmesini istiyoruz.

Bu işlevi yapan ve kullandığımız bir eklenti var..

Sorunumuz ise, eklenti [login to view URL] 'a eklediğimiz bir ürünü resimleriyle birlikte [login to view URL] 'a kopyalıyor olması, Bizler ise [login to view URL] 'a eklediğimiz ürünün ağdaki tüm sitelerde yayınlanmasını istiyoruz ama resimlerin de kopyalanmasını istemiyoruz. Resimleri ortak bir klasörden kullanmayı istiyoruz. Bunu DB'ye direkt müdehale ederek mi yoksa ortak bir resim paylaşım sistemi kurarak mı yapabiliriz bilmiyoruz.

Sonuçta,

Ya kullandığımız eklentiyi geliştirecek [login to view URL] şeklindeki bir alanda tüm resimleri saklayacağız, eklenti resimleri yayınladıktan sonra sileceğiz ardından resimleri senkronize etmemesini sağlayacağız. Ya da woo multistore için önereceğiniz her hangi bir eklentiyi kullanacağız. Ya da farklı bir çözümünüz varsa onu uygulayacağız.

Eklentisini kullandığımız firma yetkilileri ortak resim paylaşımı ile ilgili çalıştıklarını önümüzdeki bir kaç ay içinde hazır halde olmayacağını bildirdiler. Biz de bu süreçte kalıcı veya geçici, farklı bir alternatif bulabilir miyiz arayışındayız.

Bütçe kullandığımız eklentiye yıllık 190 usd ödemekteyiz ve tekliflerinize açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Teşekkürler.

Beceriler: PHP, HTML, Web Sitesi Tasarımı, WordPress , MySQL

Daha fazlasını gör: i am looking for an expert in wordpress to build n advanced wp site using multisite woo commerce, ürün tasarım şirketleri, 注册域名后如何使用, помогите составить сНОвО иС йукв, составить сНОвО иС йукв Đ° Đ° Đş Đť р т ф, составить сНОвО иС доступных йукв, что Са сНОвО Đž Đľ Đ˝, какОо сНОвО получится иС йукв, какио сНОва иС 7 йукв ПОМнО составить , составить сНОва иС йукв Đž Đż р с т, сНОва иС йукв т Đž в Đ° р, 導入 事例 掲載 の お願い, 導入事例 動画, 導入事例 効果, 導入 事例 メリット, ödüllü bilgi yarışması, 什么工作比较自由, テレフォンオペレーター 仕事内容, 树莓派能做什么, 提交验证文件以重新启用您的帐号

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #29847450

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $243 teklif veriyor

bvyug2020

Merhaba, gereksinimlerinizi anlıyorum. Sitelerinizin ürünlerini birbiriyle senkronize etmek için kullanabileceğimiz bir yol olmasına rağmen. Hadi Konuşalım. Bunu zaten [login to view URL] için yaptım.

$167 USD in 7 gün içinde
(8 Değerlendirme)
4.7
pujaroy22

Hello, Greetings from India I have just read your details about the project we are expert team and have extensive experience in designing and development. We are proficient in our knowledge skills and provide work on t Daha Fazla

$105 USD in 7 gün içinde
(16 Değerlendirme)
5.0
muammerdortyol

Sitenize özel sıfırdan php plugin kodlarım ve her yerde aynı anda sekronize çalışır. detaylar için iletişime geçmekten çekinmeyin lütfen. böylece her yıl ücrette ödemezsiniz.

$500 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
huseyinozkilic

Merhaba, wordpress'in içerisinde kullandığınız post yapısını düzenleyerek multi-site altında bulunan ürünlerin aslında tek tablodan çalışması için geliştirmeyi sağlayabilirim. Bu durumda etkin ürün listeniz tüm alt sit Daha Fazla

$200 USD in 6 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0