Kapalı

İndirim takip

Job Description:

[login to view URL] sitesinden Elektronik kategorisi altındaki yaklaşık 1.800.000 adet üründe meydana gelen belirli seviyedeki indirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Bildirim mail veya bildirim şeklinde olabilir.

Beceriler: PHP, Python, C Programlama, MySQL, Yazılım Test Etme

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #27865319

Bu iş için 13 freelancer ortalamada $589 teklif veriyor

devbaloni1983

Hi, Hope you are doing well! I have 15 years’ experience in .net development! Thanks for sharing your project requirement with us. It will be our great pleasure to work on your project. I have checked your requirement Daha Fazla

$250 USD in 7 gün içinde
(29 Değerlendirme)
4.9
ramazanulucay

Merhaba, 15 yılı aşkın süredir, profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Size bu projenizde destek olabilirim. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

$2000 USD in 30 gün içinde
(5 Değerlendirme)
4.2
ozdemirnuman

Merhaba, daha önce birçok benzer proje geliştirdim ve bu konuda size yardımcı olabilirim. Detaylar için mesajınızı bekliyorum.

$500 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
3.1
eyadbas

Dear Sir! I've seriously went through your post and I have understood what you need. I am sure that I can be the best candidate who is able to perfectly complete this project İndirim takip. Because I am very talented n Daha Fazla

$555 USD in 6 gün içinde
(1 Yorum)
1.9
feaxer8

Merhabalar, İstediğiniz tarzlarda yaptığım işler oldu yaklaşık 7 yılı aşkın tecrübemle istediğinizi hallederim. bir mesaj atmanız yeterlidir. iyi günler dilerim.

$750 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ureticydigital

Merhaba 30 günde ürünleri çeken sistem ve sonrasında fiyat karşılaştıran bir yapı kurabilirim. PHP ile yazıp açık kaynak teslim edebilirim.

$750 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
buralardayim

Merhaba, Projenizi kısa süre içinde tamamlayıp ister web isterseniz de masaüstü arayüzünde size teslim edebiliriz. İsterseniz ücretsiz bir demo da hazırlamamız mümkündür. İyi günler.

$300 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
fcaglarcelik

Merhaba, Projenizin detaylarını okudum. Python alanında uzmanım ve daha önce benzer projelerde çalıştım. Sözünü ettiğiniz gibi indirimleri takip edecek bir yazılım yazabilirim. Çalışmaya hemen başlayabilirim. Eğer dönü Daha Fazla

$450 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
bahadirkose

Merhaba, Profesyonel bir destek almak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir, sizlere referanslarımı ve çalışma detaylarını paylaşabilirim. Sağlıklı günler dilerim.

$500 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
merfarukkurt

Merhaba, Daha önce benzer birçok projede görev yaptım eğer detayları bildirirseniz bu konuda size yardımcı olabilirim

$500 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
hasanakbas1

I am someone who knows the site. I can choose the most suitable products for you. I can sort on your filtering method.

$350 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
sitkihanakgun

Sizin için bir servis yazıp istediğiniz periyotlarda siteye bağlanıp istediğin şekilde verileri çekerek gerekli filtreleme ile size mail üzerinden bir excel dosyası veya benzeri bir dosya iletir. dosya içeriğine ürün l Daha Fazla

$450 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
MertTanerr

Ürünlerler hakkında detaylı bilgiler vermekle birlikte 7 günlük süre içerisinde sizin belirteceğiniz kriterler dahilindeki ürünler hakkında sizi bilgilendirebilirim.

$300 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0